reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Cześć Kobitki!
Trochę mnie tutaj nie było, ale ostatnio miałam problem z czasem... ciągle mi go brakuje...
Jak czytałam co naskrobałyście przez ten czas, to na końcu już nie wiedziałam co na początku było ;)

Ja mam lekkiego doła. Kuba miał wczoraj robione badania na poziom TSH. Wynik wyszedł jeszcze gorzej niż poprzednim razem, mimo, że Mały miał podawane leki. A miałam taką nadzieję, że ten poziom obniżył się i że jest szansa, że ta paskudna niedoczynność tarczycy nas ominie:-( Dla pewności jutro powtórzę badania w innym laboratorium... Normalnie odchciało mi się dzisiaj wszystkiego:-(
 
reklama
Witam
Rubi wydaje mi się, że wolą wycofać, bo jakby co, to można ich zaskarżyć.
Pisałyście o fotelikach, my mamy maxi cosi Tobi, ale tylko dlatego, że dziadek zasponsorował. Też myślałam o foteliku z przedziału 0-18 kg, ale jak patrzyłam na testy to nie wypadają te foteliki najlepiej. Zośka lubi swój fotelik, choć czasami ciężko ją do niego włożyć, ale jak już siedzi i ruszymy, to przestaje płakać. No i w dłuższych trasach smacznie w nim śpi.

Dziewczyny znacie jakieś fajne i niezbyt drogi marki butów dla dzieci. chodzi mi o to, żeby zginały się w odpowiednim miejscu i miały usztywnioną piętę. muszę coś młodej kupić na jesień, a potem na zimę i 2 pary butów po 160 to za dużo.:no:
no i jeszcze zastanawiałam się nad kombinezonem. I nie wiem jaki będzie lepszy jedno czy dwu częściowy dla takiego latającego brzdąca. Poradźcie coś:-)
 
Kamea kurcze to nieciekawie:no:, ale może akurat coś zafałszowało wyniki w laboratorium. Ja w ciąży miałam problem z płytkami krwi, więc robiłam czasami nawet 2 razy w ciągu dnia badanie krwi w różnych laboratoriach i były naprawdę duże rozbieżności:baffled:, więc głowa do góry:tak::-)
 
Kamea trzymajcie się ciepło i dla spokoju powtórz wyniki

Spać!!!!! Maluszek śpi po tych ćwiczeniach, na chwile się przebudził zaczął popłakiwać ale wózkiem pojeździłam i dalej odpoczywa. Ja natomiast pranie idę wywiesić bo na 13tą fryzjerka przyjeżdża, ścinam w końcu te kudły :-)
 
Ostatnia edycja:
Arcobaleno Aleks też po ćwiczeniach zawsze ma dzień spania:-), a i obowiązkowo wklej zdjęcie, jak już będziesz miała nową fryzurkę:-)
 
Nasz cyfrówka się zepsuła, ale już nowy aparat zamówiony :-) Powiedziałam mężowi że muszę mieć zdjęcie jak Nikoś pierwszy obiadek będzie wsuwał ;-) no i kupił

Jest promocja w realu na Huggisy a w Piotrze i Pawle na Pampersy+CHUSTECZKI :-) i w tesco też na Pampersy + CHUSTECZKI
 
Ostatnia edycja:
Kamea nie tak łatwo jest dobrać leki na tarczyce. Często to jest właśnie metodą prób i błędów, ale nie martw się twoja dzidzia jest jeszcze mała i wszystko jeszcze się może unormować i nie trzeba będzie podawać leków. A teraz na pewno lekarz zmieni wam dawkę leku. mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze
 
Kamea powtórz wyniki to będziesz miała pewność, póki co nie zamartwiaj się choć pewnie i tak będziesz, każda z nas by była, ale głowa do góry, jeszcze nic pewnego;-)
A my jesteśmy po szczepieniu, Patryk miał mieć jedną szczepionkę, a dostał 3:szok: Pani L doszła do wniosku, że od razu meningo zrobimy i jeszcze jakąś tam :confused: poleciałam do apteki wykupiłam szczepionki i mamy to za sobą :-) pneumo za 6 tygodni:-) Patryk waży ponad 13kg:szok: no ale jakby na to nie patrzeć do roku miał potroić wagę urodzeniową, więc ja potroił :-D
ale ja dzisiaj sobie dobry obiad zrobiłam, dostałam od cioci grzybki-ugotowane, bo rodzina R to grzybiarze;-), no i podsmażyłam je z papryką, pomidorami, serkiem bałkańskim, zalałam jogurtem naturalnym, bo śmietany :no: i do tego makaron :tak: ale uczta :-);-)
 
Agnieszka oj biedny Patryczek:-(, mam nadzieję, że nie płakał bardzo:-). A i narobiłaś mi ochoty na pyszny obiadek, bo ja dziś wogóle weny nie mam co by tu ugotować, a powoli trzeba by się za to zabrać:-D
 
reklama
Do góry