reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

rubi, nie strasz, wydrukowałam liste i sprawdze w domu:tak: a co jak miałam trefną butlę????
Hiox, ale Kubiś ma noge wielką, mój Dominik ma 25 i teraz musze mu już zacząc 26 kupować:tak:
 
reklama
Agnieszka mnie tam nie wyglądasz na zołze;-)
A to da się jakoś na tych szczepionkach oszczędzić?, My szczepiliśmy Alka na pnaumokoki, dostał już 3 dawki (po 280 zł każda), a jak skończy rok to ma być jeszcze ostatnia dawka przypominająca:szok:
Hiox to ja nie wiedziałam, że to trzeba jakoś specjalnie podawac ten syrop, pediatra powiedziałą rano i wieczorem:baffled:
A co do wit D3 to my na szczęscie mamy taką w kapsułkach:-)
 
Ostatnia edycja:
Agita może nie dla wszystkich, ale miałam w szkole w Australii śmieszną sytuację, zaczął się kurs i poznałam taką Magdę, też Polkę i pomyślałam sobie o niej: ale zołza ;-) tak wyglądała, no i się zaprzyjaźniłyśmy i potem się okazało, że jak ona mnie zobaczyła to tez sobie o mnie pomyślała to co ja o niej ;-) ale ja wiem, że ja tak mam, moja mama też to ma i jej siostra też, wyglądają na niezłe zołzy, a nimi nie są. Dobrze, że mam taki charakter, że się tym nie przejmuję, jak komuśnie pasuję to jego problem:sorry2:
 
Hiox, ale Kubiś ma noge wielką, mój Dominik ma 25 i teraz musze mu już zacząc 26 kupować:tak:

Powaznie :szok:
Kubus w zaszłym roku miał juz kozaki 25 roz, ale to Next i zawyzona rozmiarówka:tak:
Na lato sandałki i adidaski tez 25 :tak:. Patrzyłam ostatnio na odcisk stópki na wkładkach adidasków i juz są prawie na styk :baffled:
Te butki jesienne co kupiłam maja z 0.5cm luzu i boje sie ze przy grubej skarpetce szybko z nich wyrosnie:-(. Dlatego ide zobaczyc czy moze je dostane w rozmiarze 26 :tak:


A to ten Vigantol :-) wiedziałam, ze znam ta nazwe :tak:. My juz nie uzywamy:tak:. Lekarze mi mówili, ze mam to podawac do czasu az nie sam stanie na nogi i pójdzie ;-)
 
Dominik miał na zimę buty Eco 27 rozmiar, ale tam było naładowane ocieplenia i chyba dlatego, bo wszystkie inne butki ma 25, tzn juz te co teraz mu kupuje to juz ma 26. Apropo gdzie można kuipić fajne kalosze dla chłopca, Dominik jedzie dzisiaj z ciocia do lasu na spacer, a jego stare kalosze są za małe ;-(
 
Aga ja widziałam kaloszki w Zarze i Cocodrillo, moze są gdzies jeszcze ale nie rzuciły mi się w oczy. Kubus ma kalosze zamawiane z netu, bo w czasie w którym mu chciałam kupic w miescie wymiotło (powodz i te ulewy).

Agita lekarz ci pewnie nie mówił bo dla niego to oczywisce, co nie znaczy ze dla nas rodziców tez:/ Prawoslaz odkleja flegme z oskrzeli i jesli dziecka nie oklepiesz tylko połozysz spac, zatkasz go na amen.
 
Agnieszka najważniejsze, to się nie przejmować innymi:-D
Hiox dzięki za radę:-)
A co do numeru nózki, to Alek też ma duża stopę, buciki ma rozmiar 21 i martwie się, bo wyższe numery to już są raczej twarde buciki, a nie chciałabym obciążać mu nóżek twardymi bucikami. Niedługo się zacznie zima i dopiero będzie problem:-(
 
reklama
Witam Panie
Ja dopiero teraz do śniadania siadłam bo na rehabilitacji byliśmy. No i znowu moje Maleństwo bardzo płakało. Był tak zmęczony że jak go P.Ania podniosła z tych ćwiczeń to jej usnął w locie i spał jak go ubierałam :-(
Rubi powodzenia dla Moni w przebijaniu zębusia :-)
Agita zdrówka dla Alusia :-)
Hiox udanej wymiany :-)
Aga zołzą bym Cię nie nazwała, ale niedostępną ;-) ale fajnie że to tylko pozory :-D
 
Do góry