reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

witam wieczorową porą:-)

hiox a jakie produkty mrozisz? bo mój Marcepan będzie miał rozszerzoną dietę akurat w zimie, więc chciałabym sobie coś pomrozić, tylko nie wiem, co??

Jak masz zamrazalke i duzo wolnego miejsca to mroz co popadnie ;) Ja niestety mam tylko 3 skrzynie w lodówce, z czego i tak 2 zajmuje Mysiaczek :) Mroze juz gotowe zupki oraz kawałki dyni ( tak 2-3 głowy mi wchodzą), na inne rzeczy nie mam juz miejsca :( Dynie z tego wzgledu, ze jest bardzo zdrowa i syn lubi oraz dlatego, ze wystepuje tylko w jednej kupnej mrozonce, jako mieszanka, za kilka skrawków dyni trzeba zapłacic 4,50zł ( tej dyni starcza mi na jedna/dwie zupke) ;/ Tu dynie od rolnika biore za bezcen ;)

Jak bym miała miejsce to bym pomroziła natke, koperek, marchewke, pietruszke, kalafiorek, cukinie - o to chyba zrobie, moze miejsca starczy, mam kilka duzych sztuk z działki od TZ matki. Kumpele mroza tez rózne owocki sezonowe, Kubus owocków je jak na lekarstwo, nie przepada, ja zreszta tez ;)

Arco nie wiem o co chodzi?
 
reklama
Tera już też tak myślę, szczególnie że na Twój post też ta małolata odpowiedziała. Nie będę już się nią przejmować, a później się dziwić że jest tyle małych Istot, których nie ma kto kochać :-(
 
Cześć dziewczyny:-)
U nas noc w miarę spokojna, katar mija Aluśkowi, ale za to teraz chrypi i kaszle:baffled:, jeszcze na dodatek dostał jakiejś wysypki, wygląda jak uczulenie (może na lekarstwo), więc po południu znowu do lekarza, eh, mam nadzieję, że ta wysypka to nic strasznego ("test szklanki" wyszedł dobrze:-) więc nie martwie się tak bardzo)
 
Bry laski :-)

Agita :-) a sprawdziłas skład lekarstwa??? bo czasem tam sie laktoza z mleka krowiego trafia....

Monice wyłazi górna prawa czwórka...marudzi strasznie ale w nocy jest OK :-)

no i smaruję ją na noc pulmeksem baby :-) zero budzenia sie przez katar :-) - na katarki, kaszelki itp polecam szczerze :-) ino chyba od 6 mz mozna ja stosowac....
 
Rubi Alus dostaje tylko wapno i syrop prawoślazowy na kaszelek i w tym nie ma laktozy, ani nic bo właśnie sprawdzałam:-), ale wczoraj mi zwymiotował po syropie więc może to jednak on jest winny. A na katar to kazała nam Pani psikać euphorbium, a na noc nasivin soft, ale zapytam dziś jak pójdziemy o ten pulmeks baby, do kiedy można to stosować u Maluszka:-)
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :blink:
Wkurzyłam się tylko, jak czytałam wypowiedzi tej kretynki, ale jak ktoś lubi.. :baffled:
Ja mam ostatnio z Marceliną taki problem, że w nocy ona śpi ze mną i ciągle z cyckiem w buzi :wściekła/y: a jak wyleci to wyć zaczyna. O butelce nie ma mowy, kaszka też odpada.. Na wieczór nie mam czym jej zapchać, żeby się nie obudziła. Ciekawe co ona by zrobiła, jakby skończył mi się pokarm? Aż się boję pomyśleć. A ona cwaniara jest, bo nawet jak miała 3 miesiące, a ja wróciłam na weekendy do szkoły to ciężko było z tą butlą. No nie chciała i koniec i nie dlatego, że nie umiała z niej ciągnąć, bo jak była tak mocno głodna to z butli jadła, bo musiała. Normalnie to dziecko mnie wykończy..
 
witam,
Arco ja nigdy nie reaguje na takie posty, z reszta ja nic innego oprócz opolszczyzny nie czytam, kiedys jak byłam w domu to podczytywałam, ale się zaczęłam dołować jak ludzie pisali o swoich problemach itp, na mnie to źle działa, ja uwielbiam pomagac innym jak tylko mogę i serce mi się kraja jak się komuś jakaś krzywda dzieje, a szczególnie dziecku:-( moze tego po mnie nie widać, ale tak jest:tak: dużo ludzi mówi, że wyglądam, na zimną zołzę:-) ja to mam gdzies:tak:
A ja rano byłam na badaniu krwi, potrzebuje mieć dokument jaką mam grupę i pani mnie poinformowała, że moge mieć badanie za darmo jak oddam krew:tak: szkoda, że powiedziała mi to po badaniu:wściekła/y:
w południu idę z Patrykiem na szczepienie i muszę się umówić na meningo i pneumo:tak: rubi i tu sie muszę do Ciebie uśmiechnąć:tak: mówiłaś, że oszczędziłaś 100zl;-) jak to zrobiłaś?
 
reklama
Bry, mozecie nam zazdroscic;-) wstalismy dzis o 8:30 :szok::-D

Ja tylko na chwilke bo zaraz smigamy do Opola pozałatwiac pare rzeczy ;-)

Pulmex ja osobiscie lubie:tak:, mój peditra go przy mocnym zaflegmieniu odradzał, ale czemu to juz nie pamiętam :-(

Agita moze za pozno prawozlaz dałas? Go minimum 4h przed snem musisz podac, aby miał czas zadziałac, a ty oklepac dziecko :tak:

Lecę pod prysznic, dac drugie sniadanie synkowi i ruszamy :tak:. Chce mu tez butki wymienic bo sie boje, ze moze z nich za szybko wyrosnąc :-(. Wziełam rozmiar 25 bo 26 nie było :baffled:, dzis maja dostawe bucików i moze 26 przyjdą :-), oby oby :tak:
 
Do góry