reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Lora bo te fotele sa wąskie specjalnie, własnie ze względu na jak najmniejsze luzy przy główce :) Dobrze miec czasem "wąskie" dziecko nie hehehe ;)
Łobuz wazy teraz 14kg, a wzrostu w lipcu miał 100,5cm, Tobi w dalszym ciągu lezy jak ulał, nawet w kurtałce :)

Lora jaki masz kolorek? Fajny sprzedawca ten G7, ja reklamowałam gondolke od wózka, była pobrudzona jakims smarem (wyglądało, ze fabrycznie) :/, zadzwoniłam i juz na drugi dzien miałam nową w domku :)
 
reklama
Loravandrel ja widziałam u nas w sklepach foteliki w kategorii 0-18 kg i już nawet przypasowywałam Małego i myślę, że nie jest to duży przedział wagowy. Te foteliki są teoretycznie od urodzenia do 4 roku życia. I oglądałam też foteliki własnie specjalnie z regulowaną szerokością boków, żeby w ramionkach jak coś to poszerzyć, natomiast przy główce miały specjalną wkładkę, która tak jak pisała Hiox nie pozwalała za bardzo latać główce:-). Fakt, że były to foteliki nawet powyżej 1000 zł, ale dla komfortu jazdy i bezpieczeństwa synka jestem w stanie tyle dać:-):tak:
 
Agita my mamy taki fotelik http://www.ramatti.com.pl/index.php?menu=3&submenu=6&submenu2=3, kosztował 320 i też jest dobry, ma wkładke dl mniejszych dzieci i jest regulowany do pozycji jak nosidełko, leżącej, mamy z grupy 0-18 a ten który Ci pokazałam (stronka) jest 9 coś tam, ale nie umiałam swego dopasować na tej stronce :/ zrobisz jak zechcesz z zakupem... w każdym bądź razie powodzenia!

ps: http://www.mamanazakupach.pl/foteliki-samochodowe/9-18-kg/Maxi-Cosi-Tobi-/
http://www.mamanazakupach.pl/foteliki-samochodowe/9-18-kg/Ramatti-Venus-Comfort-9-18kg/

Madzia mieszkasz w atrium malinka? bo jeśli tak, to jesteśmy sąsiadkami....
 
Ostatnia edycja:
Fakt, że były to foteliki nawet powyżej 1000 zł, ale dla komfortu jazdy i bezpieczeństwa synka jestem w stanie tyle dać:-):tak:

Jak ja szukałam Tobika to u nas w sklepach cena była w zeszłym roku zawrotna od ok 1000zł-1300zł, a udało się kupic po 700zł :-). Cenami naszych sklepów się lepiej nie sugerowac ;-)

Wiadomo dla bezpieczenstwa dzieci wszystko :tak:

Fajny jest jeszcze fotelik Maxi Cosi Priori Fix, troche szerszy od Tobi :tak: ale to tez przedział 9-18kg. Mój Kubus sam sobie Tobi wybrał ( ku mojej uciesze, bo to był mój upatrzony :tak:), wyjsc z niego w sklepie nie chciał:-p. Tatus chciał Recaro cos tam Young - niewygodny strasznie Kubus z niego wiał. Ten był od 36kg :tak:

Ja sie tych rozsuwanych, rozkładanych rzeczy, a zwłaszcza fotelików boje:-(. Choc w Tobi tez zagłowek sie rozsuwa. Mi sie takie rozsuwanki wydaja bardzo kruche i jak to ma wytrzymac wypadek, tfu tfu oczywiscie.

Agita zdradz wymiary syna i jaki macie teraz fotelik?
 
Agita Twój synek ma 5msc i 74cm i 8 kilo to super! :)
moja Niuncia ma prawie 16 msc i 81cm i 9,3kg więc wiele się nie różnią a miesiące przecież robią swoje :)
 
aniaf wiesz, Aluś idzie na masę, a Twoja Zosia po prostu dba o linię, jak każda kobietka:-)

no tak, kobitka:-) moja mała kobitka :-)

a dziewczyny to tak z innej beczki, bo chciałam zapytać ile z Was rodziło w naszym opolskim szpitalu i jakie miałyście położne, może pamiętacie z nazwiska?? bo ja do mojej pierwszej to mogłam mieć dużo życzeń.... ach szkoda gadać:angry: a że ten temat nie jest mi w tym momencie zbyt odległy to chciałabym mieć większą orientację... z góry dzięki!
 
Hiox Mój synek ma 74 cm i 8 kg wagi, a bary ma po tacie chyba takie szerokaśne:-). A co do fotelika, to teraz mamy taki ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: JEDO fotelik Berbero 2010 bo to razem z wózkiem kupowaliśmy:-)

oj nie znam tego fotelika.

Az zajrzałam do ksiązeczki zdrowia jakie wymiary w tym wieku miał mój chuderlak ;) Ale brak danych na 5 m-cy. W wieku 4,5 m-ca wazył 7,4 wzrost brak danych, choc mysle ze podobnie bo w wieku 6 tyg mierzył 66cm, a na 8 m-c 82cm. Duzy chłopak ci rosnie:). Moj ma chude ramiona po mnie, a mógł miec po swoim starym ;)

Aniaf ja nazwiska nie znam, ale była to niska blondi z grzywka i okularach, starsza - WIEDZMA :/
 
reklama
aniaf ja miałam cesarkę, ale przez 7 godzin przychodziła mnie badać i wogóle jakaś wredna baba, ale niestety nie pamiętam jak się nazywa więc nie bardzo Ci mogę pomów:-(
 
Do góry