reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

U nas kolejny dzień pt. "ząbkowanie i katarek" Kuba jest strasznie marudny, nic mu nie pasuje... ah ale mam urlop...nawet pogoda do...bani:baffled:
Rubi uwielbiam czytać Twoje "żłobkowe opowieści". Od razu pojawia mi się banan na twarzy:-)
Arcobaleno o tym trzymaniu malucha to mi nawet nie mów. Jak zaczęliśmy z Kubą nasze wizyty u przeróżnych specjalistów każdy mówił mi co innego odnośnie tego tego jak mam trzymać Kubę. Przy czwartym specjaliście (Którym była rehab. Pani Basia), który chciał mnie uświadamić jak mam prawidłowo Kubę trzymać, puściły mi nerwy. Powiedziałam jej, że ja już sama nie wiem jak ja mam małego trzymać, każdy lekarz mówi mi co innego i już sama głupia z tego jestem. No to Pani Basia kazała mi pokazać jak Ci wszyscy lekarze kazali mi nosić Kubę i okazało się, że nie wszyscy dobrze mi doradzali....
 
reklama
Arco :-) podaj imię i nazwisko Franiowej :-) masz chyba zapisane :-) i tylko powiesz ze chcesz odebrać dla Pani Agnieszki K**** płytę o metodzie Hallwicka :-) i ze Agnieszka z Panią Ludmiłą to ustalała :-)

a pani Ania to taka drobna czarnulka???

ten poradnik mi sie otwiera... a inne PDFy mozesz otworzyc??? moze cos masz z ustawieniami kompa???

daj znac jak nie bedziesz mogła otworzyc to Ci drukne :-)

Kamea :-) ja tez przerabialam to złe noszenie dziecka... prawda jest taka ze jak Cie ktos widzi przez chwilke to moze Cie przyłapac na takiej fazie trzymania dziecka ze faktycznie jest nie za dobrze...

ale ten poradnik jest fajny i powiem Wam ze sa "chwyty" przy ktorych dziecko jakby o polowe mniej wazylo...

Agnieszka ;-) tulimy :-)

laski :-) a co powiecie na kawke w Kofeinie w sobote albo jutro???
 
Ostatnia edycja:
Rubi mam Agi nazwisko gdzieś w poczcie ale nie chce mi się jej przeszukiwać, chyba je pamiętam ale jak masz chwilkę to puść mi jeszcze raz na priv. Jak odbiorę płytkę to mam jej wysłać?
Chyba nie będzie źle z tym podnoszeniem, wiecie jak to jest jak Wam na ręce patrzą, muszę do tego na spokojnie podejść, najgorzej to chyba z ubieraniem będzie.:baffled:
Aga my w piątek auto do mechanika odstawiamy, bo jedzie i nagle w czasie jazdy gaśnie, szok:angry:
No Kamea pogada na urlop się trafiła jak nic :-(
Ewcik dzięki
 
rubi ja jadę jutro do Bielska, no chyba, że Patryk mi się rozchoruje:-( poza tym mi by się butla wina przydała chyba, bo kawa to za mało na moje samopoczucie:-( dobra spadam stąd, bo nie będę Wam nastroju psuła, wpadnę za parę dni, może będzie lepiej:-(
 
Aga :-) WRÓĆ :-) psuj nastroj - w przyrodzie nic nie ginie ;-) ty nam złego, my ci dobrego i sie wyrówna ;-)

chodz dzis ze mna na zebranie do przedszkola ;-) poza Amelkową nikt się nie pokapuje ze jesteś osobą towarzyszącą :-)
 
Arco :-)
Kofeina jest na Kościuszki 31 a jak jeszcze nie byłas to trzeba to zmienic :-)

wśrodku nie wolno palić papierochów, jest przewijaczek, zabawki i pyyyyyyyszna kawka :-)

kofeina
 
poza tym mi by się butla wina przydała chyba, bo kawa to za mało na moje samopoczucie:-( dobra spadam stąd, bo nie będę Wam nastroju psuła, wpadnę za parę dni, może będzie lepiej:-(

witam w klubie, mi to by sie jakis solidny % przydał.
Nasz pediatra dzisiaj rozmwiac bedzie z Pania psycholog, potem z moim tatą ... odradza nam Wodociągową, od razu mamy jechac do Wrocławia. Tak tez zrobimy, czekam na wiesci co wydedukowali .... co chwile mi łzy płyną, moj mały sliczny Mysiaczek :(
 
Ostatnia edycja:
Hiox... ale przeciez Wasz pediatra nie widział problemu... twierdzil ze Kubus ma jeszcze czas, ze te jego zachowania jeszcvze sie mieszcza w normie...
co powiedziala psycholog ze teraz nagle taka panika??? oczywiscie jesli to nie jakas tajemnica...
 
reklama
Rubi teoretycznie kazdy chłopiec ma czas do 3 roku zycia. Psycholog widziała zachowania niepokojące, wypytywała mnie o wiele rzeczy. Tez uwaza, ze Kubus ma jeszcze czas, ale nie zaszkodzi zbadac. Ja sie boje, aby potem nie było za pozno. Dlatego teraz zmieniam się w hipohondryczna mame i lece gdzie trzeba. Małe dzieci są bardzo trudne do diagnostyki, ale psycholog doszukała sie trzech chorób w których czesc rzeczy pasuje a czesc nie. Mnie to wystarczajaco przeraziło, TZ zreszta tez ...
 
Do góry