reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Hiox, strasznie mi przykro. Wiem co czujesz, bo u mojego Kuby też co chwilę coś wymyślają. Na szczęście jak do tej pory kończyło się na strachu. Wierzę, że w Waszym przypadku, będzie podobnie i skończy się jedynie na strachu. Mocno trzymam kciuki!!!! Będzie dobrze!
 
reklama
Bry :-)

dziś w żłobie był płacz bo pani Marzenka przychodzi później... inne ciocie się wg Moni do niczego nie nadają :biggrin2: wczoraj sobie juz skutecznie ciocię Marzenkę zaznaczyła... po prostu ją... osrała :biggrin2: ;-) ale Pani Marzenka mi swoich ciuchów do prania nie dała :-D same Monisiowe szmatki w worku znalazłam :biggrin2: ;-) :-D

spadam do roboty..zrobiłam co miałam i oddałam szefowej... teraz bede probowała przerobic Worda na PDFa i spakować pliczki do walizeczki...za cholercie nie pamiętam jak to się robi... 3majcie kciuki :biggrin2:

po południu idziemy z Monią do przedszkola na zebranie i jak się operacyjnie wywiedziałam spotkamy tam Amelkową :-) ukrywa się skutecznie... tak ma plan ustawiony że mam szanse się na nia napatoczyć ino 2 razy w tygodniu...ale to tylko szansa bo siedzi bidula zakopana w papierach i nawet okiem nie łypnie na kulerzankę :-p:-D:tak:
a tak w ogóle to ja nie wiem jak to jest ze sie tak krótko pracuje...hmmm... zgłoszę to odpowiednim władzom ;-):-p

dobra, dobra...juz nic nie pisze.....

miłego i słonecznego ;-)
 
Hiox nie przejmuj się napewno bedzie wszystko ok.Z reszta Wasz pediatra tez nie widział nic niepokojacego prawda? Trzymam kciuki za wizytę
Rubi jak chcesz to Ci pomogę w tych pdfach.
a Amelkową wczoraj widziałam koło Castoramy jak autobusem jechałam:tak:

ale mamy pogodę co?
 
dzięki Madzia :-) ogarnęłam te PDFy :-) teraz walizeczke pakuje :-) ale juz mi się przypomniało co i jak ;-)

pogoda spoko - ciepło jest :-) ale szkoda że pada :-(

ja pannę córkę ubrałam dziś specjalnie w za duzy sweterek bo wczoraj miala zmaznięte rączki... na rękawiczki ciut za wczesnie jeszcze wiec wymyslilam ze dam jej sweterek z za dlugimi rękawkami...
znalaząłm sweterek, musialam Jaska ubrac w golf a Moni dałam jego chustkę na szyje (z trupimi czachami ;-)) bo jak sweterek za duzy to i dekolt większy i.... panna zaczeła się awantirować ze paluchy chce miec na wierzchu i z całej tej skomplikowanej operacji...nici...łapska na wierzchu były....
jednak to prawda ze z baba ciezko wygrac :-) :-D
 
Hiox też mi przykro z powodu Twojego Maluszka, ale nie możesz się zamartwiać na zapas, czas szybko mija, zobaczysz co i jak, do wszystkiego trzeba czasu, trzymaj się! i nie zamęczaj się myślami, pozytywne myślenie też trochę daje..;-)
 
Pogoda pod psem, a my już z rehabilitacji wróciliśmy.;-) Okazała się że wszystko przy Nikosiu nie tak robię, nie tak noszę, ubieram, przewijam, lekka załamka :crazy:ale za to fajna Pani nam się trafiła, widać że Nikosiowi się spodobała.:-) Dzisiaj było małe rozpoznanie aby go nie męczyć, więc nawet się uśmiechał, tylko pod koniec wrzask się zaczął po jego para sapania się trafiła.
Jutro na 10tą jesteśmy umówieni, mam nadzieję że wizyta gładko przebiegnie.
PS Rubi wielkie dzięki za namiary na ten ośrodek !!
 
Ostatnia edycja:
Arcobaleno :-) tu masz ściąge jak "obsługiwac" synka :-) http://www.wczesniak.pl/publikacje/Poradnik-srodek.pdf

i mam w tym miejscu ogromną prośbę do Ciebie... bo jak Ty bedziesz jutro na rehabilitacji w fundacji to mogłabyś iść do pani Jednoróg i poprosić o płytkę dla FraniowejMamy o metodzie Hellwicka??? mi tam jest nie po drodze zupełnie :-( no i koncze za pozno robote....
Agnieszka (Franiowa) umówiłą się z panią Ludmiłą że jej tą płytkę przegra, a ja miałam jej ja wysłać na turnus... so wiec...mogę liczyc na Twoja pomoc???

no i mów mi tu zaraz która pani wam sie trafila na rehabilitacji??? Moze nasza pani Beatka R-B??? Albo pani Kasia K???
 
Nam się trafiła P. Ania P.
Zaraz sobie napisze na karteczce co mam zrobić i postaram się to jutro załatwić :-) Jak powiem że to dla Franiowej Mamy to ona będzie wiedział o co chodzi?
Aha i na razie nie moge go jeszcze w chuście nosić.

Jeszcze raz Rubi dzięki za namiary

Nie otwiera tego linka :-(
 
reklama
Hej
A ja mam od kilu dni depreche, nie dość, że pogoda do d..., @ mogłaby nie przyłazić w takie dni, bo dodatkowo dołuje :-( do tego za parę dni zobacze kolejny rachunek od mechanika na ponad 1000zł, tzn mam nadzieje, że tylko na tyle:-( i w ogóle nic mi się nie chce:-( mam jechać w weekend do Bielska, ale szczerze mówiąc nie mam ochoty, szczególnie, że Patryk zachowuje się jakby mu się katar zaczynał, tzn nie leci mu z nosa, ale w nocy jak oddycha to jakby miał nos zatkany i chyba w końcu nawilżacz muszę kupić, bo jak zaczną grzać to się zacznie furczenie pewnie:-(
czemu mnie kurde takie doły co jakiś czas łapią:-:)-:)-(a moja Ewa wróciłą do Australii i mówi, że piękna wiosna im się zaczyna:-( mogłam tam zostać, przynajmniej miałabym ładną pogodę:tak:
 
Do góry