reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Anik to musiałyśmy sie minąć,bo myśmy ok 19 już wracali z placu zabaw:sorry:
Az miło poczytac jak w koncu sie z Karolką "dogadujecie":tak: Super!
Agita super wiadomości!:-D

Powiadacie ,ze taki artysta ten lekarz:rofl2: Ja na czyms takim nie byłam z młodym,z resztą opieka w tym względziw wUK ogranicza się do minimum,dobrze,ze przynajmniej wszystkie szczepienia za darmo,nawet te nadprogramowe u nas.A na usg biderek musielismy przyjechać do Polski.

Aniulka przeraza mnie to co piszesz:szok:Już nie chodzi o ta kasę,ale żeby az tak po chamsku sie zachowywac:confused: W końcu jakoś dziecko musi sie
nauczyc chodzić bez pieluchy,a jak mu zakłądają w przedszkolu to niby jak ma sie nauczyć:confused::eek:
Dzisiaj ja zawiozłam MAciusia i po niego jadę,więc postaram się z babka pogadać.
Tylko,ze Maciuś cos szwankuje znów:baffled: Czasem zawoła"na nocnik" a czasem trochę zrobi i dopiero mówi"o tam zrobiłem"po czym siada na nocnik i dokańcza.Na dworze wczoraj gdybym nie zobaczyła,że ma troszkę mokro to by się zsikał i nic nie powiedział:baffled:
 
reklama
Anik super wiesci:tak:

Madzia my i tak za wami milion lat swietlnych, jestescie blizej niz dalej :tak:. Ja marze o ty aby syn zrozumiał, ze fajniej jest robic siku do nocnika czy kibelka czy trawke niz w pampka/gacie, o wołaniu narazie nie marze :tak:. Kubusiowi lepiej wychodzi załatwianie sie na dworze niz w domu. Na trawke robił mi wczoraj dwa razy bez problemu. Dzis po nocy pampek prawie suchy, TZ go przebierał, pyta mnie co robic to mowie mu leccie szybko do łazienki i udało się Mały zrobił pieknie siku :-). Było to o 6 godzinie, do teraz pampek suchy, próbowałam juz kilka razy chodzic z nim do kibelka aby cos zrobił, ale jest 'nie i nie' ... pewnie pojdzie do pampka :-(, bo Mały jest juz po kaszce, sniadaniu i 2 kubkach herbatki.
 
bry
Anik ja zamierzam być ok 11-12.00 na basenie
oczywiście gdzieś przy dzieciowym brodziku :)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny
my po wizycie we Wrocławiu u znajomych;-) było super, jak sie z kimś spotykasz raz na jakiś czas to cięzko się nagadać;-)
Anik aż mi się łezka w oku zakręciła jak czytałam o Tobie i Karolce;-) super, strasznie się cieszę:tak::tak:
Magda kurcze ja się dziwię, że jeszcze posyłasz Maćka w pieluszce do przedszkola, kurcze te babki od tego są, to nie jest przechowalnia dzieci tylko one te dzieci maja uczyć też, a na tym etapie życia nauka sikania jest jak najbardziej normalną rzecza i one jako nauczycielki powinny o tym wiedzieć:wściekła/y:
Gratuluje wszystkim maluszkom dobrych wyników badań i postępów w rozwoju;-):-)
Kamea witaj i plotkuj z nami do woli;-)
aaaaa i wiem od rubi, że nasza Monia nie jest na nic uczulona, nawet nie miała testów, pani alergolog z wywiadu z rubi i obejrzenia Moni powiedziała, że to było zapalenie skóry, a nie żadna alergia:tak::-) rubi odpoczywa, Jasiek przeszczęślwy:-) należało się kobiecinie trochę odpoczynku:tak:
lece zamówić mszę na roczek i złożyć reklamacje do banku, bo mnie doradca od kredytów wpuścił w maliny:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Hiox spróbuj mu nie zakładac wcale pieluchy,tylko do spania i ubierac majteczki.W koncu mu zacznie przeszkadzać,ze ma mokre jak się zleje. U nas na początku mokre majty w niczym nie przeszkadzały ,a teraz jak się zdarzy to jest awantura,ze "mokre majtecki".
Maciek jak chodzi w pampku to nigdy nie mówi,ze chce siku:no: Takze spróbuj mu zaraz po spaniu pieluchę zdejmowac:tak: i niech lata bez,w końcy zajarzy,ze trzeba cos z tym zrobić żeby sie po nogach nie lało.
A czy jak Wam sie udaje zrobić cokolwiek do nocnika lub kibelka to Kubus dostaje jakąś nagrodę??? Ja np za każdym razem dawałam do wyboru gumę ,czekoladkę lub miśka i młody miał wielką radochę ,ze zrobił ładnie do nocnika i będzie nagroda.Teraz już nie dostaje,no sporadycznie,ale zawsze go chwalę lub bijemy brawo.

O Aga właśnie się zastanawiałam gdzie sie zgubiłaś. Powodzenia w banku!!
I dzieki za wieści od Rubi! Super,że Monia zdrowa,terz sobie poodpoczywaja :)
 
Ostatnia edycja:
Aż mnie przeraża ile problemów jest przy odpieluchowywaniu. My mamy jeszcze czas, ale jak tak czytam i pomyślę, że gdzieś za rok no może za pół też nas to czeka, to ojj. Jedyny plus, że przed domkiem na trawie będzie biegać, więc jak zrobi w majtki to sprzątać nie trzeba będzie, bo w mieszkaniu odpieluchowywać sobie nie wyobrażam:no:
 
Kamea no ja tak Arcobaleno chodzimy do tego samego neurologa i do doktora Sygulli:-). Obydwu uważam ich za dobrych specjalistów i mających podejście do Maluszków:-). Mój Aluś też miał powiekszone po obu stronach przestrzenie podpajęczynówkowe, na ostatniej wizycie byliśmy niecałe 2 miesiące temu, a teraz okazało się, że przestrzenie mu się już zmniejszyły i mieści się w normie:rofl2:

Aniulka te kobiety w tym przedszkolu to masakra. Jak mogła Ci oddać majteczki z kupskiem w środku??????:angry:

Madzia mam nadzieję, że u Twojego Maciusia to tylko przejściowe kłopoty z sisuśkami:-D

Arcobaleno , Hiox w końcu mogę zobaczyć jak Wasze szkraby słodziaki wyglądają:tak:

Aga super wieści od Rubi masz. Pozdrów ją jak będziesz się z Nią kontaktować:-)

A My dziś znowu na ćwiczeniach byliśmy, Aleks coś nie miał humoru, ale mam nadzieję, że na warsztatach będzie grzeczny:happy:
 
Ostatnia edycja:
jejku dziewczyny nie uwierzycie :-):-)
wszyscy śpią !!!! :rofl2::rofl2::rofl2:
Karolka usneła z jakieś 20 min temu, mały spi od 2h a mężulo po nocce od jakieś 9
i pies też śpi
jaka błoga ciszaaaaaa :rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2::rolleyes2:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Rubi a kiedy wracasz?? super wieści nt Moni :tak:

oooo właśnie mały się obudził :eek::eek::eek::eek: za długo nie trwała ta cisza :baffled::baffled::baffled:
no cóż to spadam
paaaaaaaaaaa
 
anik rubi wraca w niedziele, pisała mi sms'a wczoraj na temat Moni ;-) Jest przeszczęśliwa ;-)
A ja w banku złożyłam reklamacje i czekam, mam nadzieje, że pojadą temu doradcy po premii:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

anik a G bedzie na warsztatach???? bo mój R idzie ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Aga mam nadzieję, że się czegoś nauczą w tym banku:laugh2:. A mam pytanko, nie wiesz może czy w Smoczej Jamie jest gdzie zostawić wózek?, bo My mamy rzut beretem i doszlibyśmy na nogach, ale jak nie ma miejsca na wózek to musimy przyjechać samochodem:baffled:
 
Do góry