reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
hej kobitki
A ja dzis na plac nie poszłam bo załatwaiłam sparwy na mieście i w końcu jak Ola wstała to poszła,m na spacer na rynek , Krakowska na lody i wiecie co - cały spacer od kośnego za rączke!! Jadłysmy lody spacerując, no normalnie jakby miała z 6 lat się zachowywała......ach super.....pomyslałam sobie, tak idąc, że jestem bardzo szczęśliwa, że ją mam.....:) A na koniec zaliczyłyśmy bawialnie w Solarisie.
Anik a nie chcesz wybrać się na basen?? Ja jade juto ....zobaczyc bo jeszcze nie byłam, tylko nie wiem jak Wojtek bo ma byc gorąco...........
 
Agita to fajnie że wszystko ok. :-)
Ja na kontrolne USG też szłam z dusza na ramieniu, a jeszcze lekarz który to USG robił na początku wizyty z nami żartował, na czas badania zamilkł, ja się pytam czy wszystko ok, a on ani słowem do mnie, zasiadł przed komputerem i pisze coś, później kasuje i zaczyna od nowa. My z mężem na siebie, ja już miałam panikę w oczach. Znowu pytam czy wszystko dobrze, a on dalej nic, spociłam się jak mysz.:eek: Nagle się uśmiecha i mówi że wszystko w porządku i że dobre wieści na koniec sobie zostawił, myślałam że go uduszę!!!:angry:
Koleżankę podobnie wkręcił :crazy:


A to was wkręcił !!
 
Na USG główki chodzimy systematycznie, bo Kubuś ma poszerzoną przestrzeń przymózgową i trzeba kontrolować czy dalej się nie poszerza. Dr Sygulle znam dosyć dobrze, m.in. ze szpitala, no w przychodni nie raz robi nam badania. Facet jest dosyć specyficzny i trochę...zboczony... ale jako specjalista - moim zdaniem b. dobry.
 
Agita super wieści :biggrin2:

Współczuje dziewczyny problemów, oby szybko poszły w niepamięc i z dzieciaczkami było wszystko ok :biggrin2:.
Nawet nie wiedziałam, ze jest cos takiego jak USG przezciemiączkowe, fajny wynalazek :biggrin2:
 
hej Babki
ja tak z doskoku bo cos weny nie mam i burza w domuuuuuuuuuuuuuu.............

Hiox jak Ty jetes gruba to ja chyba jestem garbata!!!!!!!! no nie przesadzaj dziewczyno hmmmm
Daggy to może się spotkamy bo ja jutro też chce Maćka zabrać na besen i tylko czekamy na pogodę :)
Madzia piszesz o prywatnym przedszkolu i odpieluszkowaniu hmmm ja z doświadczenia wiem, że te dwie rzeczy nie idą w parze a kasa którą płacimy nie ma tu nic do rzeczy!!!!!! ubierałam małemu majtki już od maja chyba i dalej w nie sika !!!! bo panie zmieniały mu na pieluchę jak szedł spać nosz.............. od jakiegoś miesiąca powiedziałam ABSOLUTNIE!!! to teraz jedna mi robi na złosć i nawet kupę zawiniętą w majtki mi oddaje a jak jej zwróciłam uwagę aby i nam i sobie tego oszczędziła to się spytała gdzie ona ma to wyrzucić wkur......... się i pytam czy przypadkiem maja tam toalety no i pani już mi nie oddaje majtek z wkładką!!!!!!! ale Maciej dalej leje w gacie.............
Kamea witam!

zaczyna się sex w wielkim mieście....paaaaaaaaaaaaaa
 
Hiox jak Ty jetes gruba to ja chyba jestem garbata!!!!!!!! no nie przesadzaj dziewczyno hmmmm

obie nie jesteśmy ;) czasem mi cos wyskoczy, ale zaraz szybko wraca do normy :D

Aniulka ja bym od Pani uprzejmej takich majtek nie brała i jeszcze zrobiła avanti, ze przez jej głupote ;) teraz nie dopiore i kcem aby nam odkupiła nowe :p
 
reklama
daggy :-):-):-) ależ się wzruszyłam :baffled::baffled::baffled: nosz broda mi zadrżała :sorry::sorry::sorry: bo wiesz co ja wczoraj wieczorem jak moja misia się do mnie wtuliła przy zasypianiu toooo hmmmmmm aż serce mi się ścisneło z radości że ona taka kochana a ja taka szczęśliwa :tak::tak::tak: a przecież tak niedawno całkiem się na nią zablokowałam ----- więc wiem co czujesz :tak::tak::-):-):-) ---- i wielkie dzięki boooo to dzięki tobie zrozumiałam i zmieniłam swoje beznadziejne zachowanie :tak::tak::tak::sorry::sorry::sorry:
A jak zasypianie Oleńki? wciąż nocny z niej marek? wiesz co tak sobei pomyslałam że może wyłączcie na czas zasypiania światło i tv? u nas to działa świetnie. Jak tv włączony to karola może do północy mieć oczy otwarte i udawać rześką a jak zrobimy papa do tv i światełka to 10 min max i śpiochh z niej nie z tej ziemi :happy:

Aniulka - też ogladam :rofl2::rofl2::rofl2:
Aniulka, Madzia jak tak czytam o tym odpieluszkowaniu to ciary mi przechodzą :eek::eek::eek: u nas znów dziś płacz na nocniku, wynik = siuku na podłogę :baffled::baffled:

basen? a o której? :-) może jakoś sie zbierzemy, zobaczymy rano :sorry:

komary mnie strasznie pocieły na tym placu zabaw :confused2::confused2::confused2: musze kupić jakiegoś offa czy cuś bo karola tez ma kilka bąbli a tak ją pilnowałam :crazy::crazy::crazy:
kurde mam furę zmywania a tak mi się nie chce buuuuuu chyba sobie odpuszczę i rano pozmywam ooooo to dobry pomysł :rofl2::rofl2:

lecę spać paaaaa
 
Do góry