reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Amelkowa ja tam bym nie powiedziała,ze ty ciapa;-) Super,że Annie posmakowały twoje zupki:tak: Ja Maciusiowi zawsze sama gotuje ,no chyba ,ze nie mam jak to wtedy ze słoiczka ,ale nie chciał tego za bardzo jeść.Za to moje zwupku wcinał aż mu sie uszy trzęsły zwłaszcza jak było dużo pietruszki:-D

Co do spotkania to ja chusty nie mam:no: moja kolezanka miała więc popytam czy jeszcze ma i mi pozyczy,ale jak nie to będę zdana na pania prowadząca,a do motania wezmę boba budowniczego:-D

Teraz pochwalę moje dziecko jeszcze-otóż wczoraj na placu zabaw był bez pampka i raz nasiusiał na mróweczki a raz podłał drzewko i to na stojąco-pierwszy raz:-D:tak::-)
 
reklama
Madzia gratulacje dla Maciusia, brawo :tak:. U nas znowu blokada, nie bedzie robił ani do toalety ani na nocnik, chyba nie jest jeszcze gotowy :-(

Rubi wysoka Monia, ze hoho, modelka rosnie :tak:. Ma bardzo podobne wymiary wagi i wzrostu z Kubusiowymi roczniakowymi:tak:, a to przeciez chłopak ;-)

Amelkowa troche widac, ze jestes delikatny roztrzepaniec;-)

Ja poł nocy nie spałam :eek:, zamawiałam płytki przez net i rozterki mną targały kupic nie kupic (chodziło tu czy to napewno te moje wymarzone płytki):zawstydzona/y:. Jak juz zamowienie sporządziłam, to potem siedziałam 2h i dumałam czy kliknac link aktywacyjny czy jednak nie te płytki ... wiem marny ze mnie zakupoholik:laugh2: ... i przez to wszystko teraz niewyspana jestem :-p
 
Madzia to super, że Twój synek tak dobrze radzi sobie bez pieluszki:-)
Hiox - to faktycznie pod względem zakupów wogóle nie przypominasz typowej kobiety, która z zakupami nie ma problemów:-D.

A ja się muszę pochwalić, że dziś w południe jak wróciliśmy z ćwiczeń to Aleks 2 razy obrócił się z plecków na brzuszek, a jak się przy tym cieszył:-D:rofl2:
 
Bry :-)

Agita ;-) Madzia :-) gratulacje dla chłopaków ;-)

Hiox :-) Monia moze i wysoka (...to mierzenie po ciele ciut sie jednak rózni od mierzenia na stojąco) ale stópeczkę ma malusią.... do tej pory 17byla ale widze ze jej juz paluszki w bucikach do krawędzi dochodzą więc moze juz 18 beda dobre - w tym rozmiarze większy wybór ;-)


dziewuszki...ja jutro o 5:30 wybywam :-) cieszę się strasznie bo to moje pierwsze wakacje od...ho ho ho...
no i jutro Monia ma miec robione testy z krwi :-):tak:

zmykam do pakowania...idzie mi to jak krew z nosa :-( wprawy brak, sraczka nerwowa dot. zachowania Moni w aucie nie pomaga... w dodatku ciuchy wisza na suszarce i nie wiem na co czekają :-( wilgotne.... powyzywałam od szmat ale nic sobie z tego nie zrobily :no::angry::crazy:

trzymajcie kciuki za jutrzejsze badania, dobre samopoczucie córki mej oraz synka marudzinka a takze aby mi te szmaty do wieczora poschły :-)

bądzcie grzeczne i dobrze się bawcie na warsztatach :-)

cmooooooooooooooooooooooooooooooooook
 
Rubi w takim razie udanej podróży no i oczywiście trzymam kciuki za dobre wyniki:tak: A szmaty jak to szmaty rzadko kiedy sie słuchają ,ale pewnie Ci poschną.
Agita oj to ma juz Aleks super umiejętności :tak: niedługo będzie siadanie,raczkowanie itd itd....az w koncu za nim nie nadążysz:-D
 
Rubi nie denerwuj się, napewno wyniki wyjdą super. Szkoda mi tylko Moni, że będą ją kłuć:no:, ale mam nadzieję, że będzie dzielna:-)

Madzia hahah, pewnie masz rację, a jak zacznie się przemieszczać to dopiero będzie wyższa szkoła jazdy:rofl2:. Ale normalnie jestem z Niego dumna tak, że szok:-D

A tak wogóle to zamówiłam właśnie przed chwilką chustę. Może będę miała farta i przyjdzie do czwartku:-)
 
Rubi powodzenia w badaniach i udanego kilkudniowego wypoczynku w górach :tak:
A to nas na roczek mierzyli juz na stojąco i Kubcio w lecie w 21/22roz smigał :tak:

Agita ja nigdy nie lubiłam łazic po sklepach, męczy mnie to .... normalnie facet jestem :-D
 
Rubi to powodzenia i w miarę możliwości baw się dobrze
Hiox ja też mam taką koleżankę co zakupów nie lubi, żałuje że Alma w Opolu nie dostarcza do domów bo nawet spożywki nie lubi kupować :-D
Agita cieszę się z postępów Twojego maluszka, rozumiem że i mój za niedługo takie postępy będzie robił
Madzia brawo dla Małego.
Ja więc też się chcę pochwalić że mój Nikoś ma już ulubioną piosenkę. Szczerzy ten swój bezzębny uśmiech jak tatuś mu gra na gitarze i śpiewa Załóż czapkę skinie chi chi :-D nie wiem czy Nikoś ma wtedy większą radochę czy my ;-)
 
Arcobaleno - napewno Twój synuś też niedługo zacznie takie akrobacje robić:-). A co do śpiewającego tatusia to super Mały ma, gdyby Mój P. zaczął śpiewać, to cały blok by uciekł:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć opolanki :-) wróciłam od rodziców - było całkiem nieźle :-)
karola biegała cały czas za Mają (3,5 letnią kuzynką) i w ostatnie 3 dni jeszcze za 2,5 letnim bartkiem i 4 letnią anią :-D Zaliczyłyśmy bieganie gołymi stopkami po trawie z 5 cm warstwą wody, skakanie po kałużach , lody i takie tam :tak: więc bodźców miała co niemiara i nawet zaprzyjaźniła się ze mną do tego stopnia że włazi mi na kolana nawet jak g jest obok tralalalalalalalala
Boże nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa :-):-):-):-):-):-)
poza tym moje dziecię samo włazi na krzesła a później na stół :eek::eek::szok::szok: lata po "małpich gajach" bez opamiętania i obsługuje zjeżdżalnię bez żadnej pomocy :szok: coraz bardziej się o nią martwię
ale na nocnik nie chce usiąść, wstrzymuje bardzo jak siedzi a jak już wstanie to zrobi :baffled::baffled: i kupę i siku prosto na podłogę buuuuu

z Wojtkiem coś cienko ostatnio - ciągle się budzi, płacze, wygina, już nie wiem o co mu chodzi :eek::eek::eek: dzisiaj ze spaceru musiałam z nim wrócić bo klocka nie dałam rady dźwigać a chusty se zapomniałam :angry:

Rubi kiedy mogę od ciebie książkę pożyczyć?? daj znać bo ja w so wyjeżdżam i nie wiem czy ty do tego casu wrócisz :tak:
trzymam kciukasy za was jutro od rana i daj znać, jak bedziesz miała możliwość, co tam u was :rofl2:
a szmatami się nie martw - zostaw je do rana i wrzuć do torby :happy:
aaaa i jeszcze chciałam powiedzieć że monia prawie jak karolka hihihi waga 10,3kg i wzrost 86cm

Agita a ja zapomniałam całkiem że to już powoli można dawać jakieś nowości do próbowania maluchom :rofl2: może jutro z karolką dam małemu jakąś kaszkę :tak::tak::tak:
i gratuluję twojemu alexowi postępów w przewrotach - brawoooo
moj wojtek do tej pory przekręcił się kilka razy ale raczej niechcący :laugh2:

Madzia gratki dla Maciusia - no no drzewko zaliczone i nawet mróweczki :laugh2::laugh2: - to całkiem niezły wynik
superrrr
 
Ostatnia edycja:
Do góry