reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

ojjj dziewczyny
moi goście tez wszystkiego nie zjadają a mój mąż ciast się nie tyka więc 8 kawałków jest dla mnie :eek::eek::eek::eek: i dooopa juz tylko w ciązowe się mieści ;-);-);-)

runbi a ty idziesz się motać tak specjalnie do rehabilitantki czy przy okazji?? :sorry::sorry::sorry:
 
reklama
anik ;-) idziemy przy okazji a na dodatek biedna pani Basia nawet nie wie ze ja dr Gawor w nauke motania wrobila ;-) o ile w ogole chodzilo o pnaia Basie :-) na szczescie mam dla pani Basi plytki wiec moze nie bedzie zla :tak:;-):-)

na wizycie w poradni rehabilitacyjnej narzekalam pani doktor ze juz nie wyrabiam nosic Moniki a ona na to ze chuste powinnam sobie sprawic - ja ze nie umiem sie zamotac no i pani doktor powiedziala ze mam przyniesc chuste na natepny raz i mnie naucza ;-) no i zebym sama nie probowala bo moge jeszcze Moni zaszkodzic - w koncu ma asymetrie i nie mozna jej poglebiac... hmmm troche nie posluchalam i 2 razy juz Monie w chuscie mialam ale to byly momenty tylko :zawstydzona/y:;-):tak:

chusta jest ;-) ponczo dla dwojga jest :-) ocieplacze na nozki sa :-)
i Bogu dzieki nie kupilam kurtki jeszcze... chcialam z kapturem ale teraz widze ze nijak by mi ten kaptur przed dziure na glowe w ponczu nie przelazl :-/
jak sie jutro nauczymy motac to... :-)
 
hejka
ja jak zwykle Was zaniedbuje:-( ale to nie moja wina:no: mój maluszek znowu chory, tym razem jakaś infekcja jelitowa, Dominik wszystko przynosi z przedszkola, a mały Patryk wszystko łapie :-(
Podczytuje Was za to czasem, bo w końcu lada moment zostane Opolanka :-) kurcze nie mogę się już doczekać, odliczam dni i planuje jak się urządzimy w naszym małym mieszkanku na Wyspie;-)
 
hej kobitki
Rubi jak tam wspólny spacerek ? ja na dniach musze sie wybrać do szkoły 5..ankiety zawieżć....może wtedy? oczywiscie jak bedze w miarę ciepło.
Mało mnie na forum bo jak mam czas to piszę pracę....ech...zachciało się...
No ale ostatni rozdział przede mna...za 2-3 dni skończe , potem opracowanie badań ( sama przyjemność) i koniec. :-):-)
Moja zołza już wstaje przy czym się da więc mnie wykańcza.... Jest boska i mam wrażenie , że to będzie bardzo mądra bestyjka. Ona tak wszystko rozumie.
Nati...to jak mówi Amelkowa moze jest nerwoból-ja to miałam raz....
Amelkowa- wprowadzaj się szybko! nie mam z kim spacerkować!!
 
daggy ;-) ja bardzo chetnie :-) wsparcie mi sie przyda bo jak bardzo chce na spacerki tak bardziej sie boje :-)
daj znac jak bedziesz w okolicy :-)

Amelkowa :-) to najprostszy placek z owocami pod sloncem :tak:;-):-) a mi bardzo smakowalo to "niechalwowe" :tak:

co do chustowego spotkania to gdzie to mialoby byc? i czy mozna zabrac ze soba dziecki co sie juz w chuste nie mieszcza???
co prawda nie wiem czy dam rade bo na ta sobote malz zamowil prosiaka i ma przyjechac jego siostra ale bardzo chetnie wyskoczylabym gdzies ;-)

a wiecie co??? moj Jasiek mial wypadek... ja usypialam Monie a on jadl kolacje w kuchni... nagle slysze huk i ryk... ide do kuchni a Jasiek wpasowany reka w szczeline miedzy lodowka a szafka ryczy ze nie moze jej wydobyc...
ostatecznie jakos go wyciagnelismy ale zaraz pytam jak to sie stalo?
a Jasiek na to ze nie widzial gdzie idzie... ???
swiatlo przeciez jest zapalone...
"ale ja nie moglem patrzec na dol bo mialem jedzenie w buzi"
a po co w ogole wstawales od stolu?
"bo chcialem Ci cos powiedziec"
co mi chciales powiedziec?
"ze cie kocham"
 
Amelkowa ;-)

przepis na placek

4 jaja
10 lyzek cukru
15 lyzek maki
15 lyzek oleju
2 lyzeczki proszku do pieczenia
owoce

miksujemy jajca z cukrem a potem maka, proszkiem i olejem ;-)
no i pieczemy :tak:

zmykamy na rehabilitacje :tak::-);-)
 
witam
na przepisy na ciasta moge sobie tylko popatrzeć, od wczoraj postanowiłam zdrowo się odżywiać, bo musze schudnąc - i to sporo :-p w styczniu mój brat ma wesele i trzeba jakoś wyglądać :tak:
jeśli chodzi o mamowo to poczytałam i fajne to jest, a moja szwagierka narzeka, że w Opolu nic dla dzieci się nie dzieje....
 
Wow, Agnieszka to już niedługo!!! :-):-)

Mamowo fajne, nie? Ja też w sumie wcześniej o tym nie wiedziałam :tak::tak:

Rubi to przepis podobny, tylko że my z mamą liczyłyśmy wszystko na szklanki ;-) i zamiast oleju była topiona margaryna, ale olej zdrowszy ;-)

ja mam zamiar zabierać moje dzieci gdzie sie da:tak: tutaj chodze z Dominikiem w dni wolne w tygodniu, jak nie jest w żłobku, a w weekendy często też gdzieś Dominika zabieramy, do takich miejsc jak w Opolu "Smocza Jama" Dominik je uwielbia:tak:
 
reklama
Amelkowa ;-) olej na bank jest bezmleczny i bezglutenowy - margaryna nie zawsze ;-)

Monia wazy juz 6700g, cwczymy I faze Vojty i zobaczymy jak obie to wytrzymamy... 4 lata temu nie dalam rady - zobaczymy jak to teraz bedzie

Psycholog kazal Moni zrobic "kacik halasu" - mam jej puszczac nowoczeny jazz i rocka :biggrin2: do tego bujac w hustawce z wibracjami ale tu mam zonka... pani doktor od rehabilitacji kazala ograniczyc do minimum lezenie w foteliku samochodowym, lezaku i innych ustrojstwach no i powiedziala ze za duzo bodzcow na raz to nie zdrowo dla dziecka....a taka hustawka to same bodzce...

mialam krotka lekcje chustowania :biggrin2: dostalam ksero ksiazeczki o zakladaniu chusty :-) bedziem sie motac :-)

a na koniec Monia dala taki koncert ze wszystkim oczy na wierzch wyzlaly i mysle ze pozostali rodzice juz nie beda narzekac na swoje dzieci :biggrin2::-D:tak:;-) patrzyli na nas z przerazeniem w oczach, wspolczuciem i ulga ze to jednak cudze dziecko :tak:;-):biggrin2:

teraz baba jednak spac nie chce :-:)wściekła/y: dwa razy niby zasypiala a jak ja do lozeczka polozylam to oczy jak 5 zl...:-:)wściekła/y:
 
Do góry