reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

:-):-):-) Amelkowa :-):-):-)

uzalezniona jestes :tak::-):tak::-)

korzystaj poki mozesz choc wydaje mi sie ze Ania bedzie mamusi na wiele pozwalala :tak: anioleczek maly
 
reklama
szybciej czas tu leci, a ja jak myślę że ona tam sama...

No właśnie nie wiem jak to będzie w domu z netem, bo nam sie ta tpsa kończy i z Playa nie gwarantują że będzie zasięg, ja się bez neta zachlastam!!! :szok:;-)

dziękuję Wam wszystkim za gratulacje :) Daggy, jak Ci się uda to wrzuć zdjęcie, ale tylko na 24h, ok? potem wykasuj ;-)

buziaki!
 
cześć:-)

Co do odwiedzin, dziewczyny tu jest masakra!!! Leżymy trzy na jednej sali, więc wyobraźcie sobie co się dzieje jak do każdej przyjdą dwie osoby, a zdarza się że i więcej:no::no: zajoba można dostać, i nie zwrócisz przecież uwagi...
Dobrze że wczoraj dwie dziewczyny wyszły i popołudnie byłam sama, bo walczyłam z nawałem mlecznym i ryczałam z bólu masując sobie piersi... Trochę odciągałam dla Ani pod lampy, ale to i tak nie przynosiło ulgi... Dopiero w nocy się regularnie budziła i mnie ratowała :sorry:
I dzisiaj rano przywieźli do mnie dwie dziewczyny po cesarce - z jedną nawet pracowałam :shocked2::-D:-D

Amelkowa co to sa 3 dziewczyny na sali jak ja miałam 5 :szok::-D:-D:-D, wyobraz sobie ten mexyk :-D:-D:-D, a jak były odwiedziny :-D:-D:-D.
Daj sobie na cycki kapuste, naprawde działa :tak::tak::tak:. Schłodzone liscie, mozesz w szpitalu za oknem trzymac bo upały u nas przeciez nieziemskie:cool2:. Pogniec liscia w ręce i pod stanik, do tego bephanten na sutki i raz dwa przejdzie :-)

Dobrze cię czytac, wychodzcie szybko do domu :tak:.
ZDRÓWKA DLA ANI :tak:

ja mialam isc do dziewczyn w piatek ale zrezygnowalam... teraz taki czas ze ciagle ktos zakatarzony, kaszlacy sie trafi a nie chcialabym im zawlec zadnej zarazy:tak:

My z Gangsta zdrowi i bym się bała aby Mały czegos nie złapał, w koncu gdzie jest najwiecej zarazek ;-). W tygodniu to nie bardzo jest go z kim zostawic, poczekamy, az Amelkowe wypuszczą ;-)
My mamy jeszcze zaległosci jezeli chodzi o Monie ;-)

kurteczki... Marcik :-) podobno czeka nas jeszcze temperatura w granicach 15-17 st.C :tak: nie strasz zlotej polskiej jesieni kurtkami - co najwyzej bezrekawnik, polarek albo gruby sweterek :tak:

To wszystko mamy :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rubi ja właśnie coś koło tego płaciłam za jedną dawkę meningo.Poszukaj w necie,kiedys nawet widziałam takie kalendarze szczepień gdzie były i pneumo i meningokoki.
Agnieszka my mielismy chrzciny w tamtym roku w Boże Narodzenie w drugi dzień.Obleciałam całe miasto i nigdzie nie chceili w święta nic organizować,jedynie w Wenedzie się zgodzili,a to akurat jak dla nas super,bo blisko mieliśmy.Może tam zapytajcie.
Amelkowa może faktycznie kapustę wypróbuj,ja też tak robiłam.Całuski dla Ani:tak:
 
chrzciny... dla mnie abstrakcja poki co - musialabym teraz latac po kosciele i podskakiwac z Monia na reku - jedyny uspokajacz - cycek w kosciele chyba odpada :-):-D:tak:;-)
zostaje poczekac az sie panna M ucywilizuje - mam nadzieje ze okolo wiosny :tak: chyba ze zalatwimy sobie chrzest poza msza ;-) mam taka mozliwosc bo moj wujek jest ksiedzem :-):tak: trza by jeszcze jakiegos spoko ksiedza w Opolu dorwac ktory uzyczy swiatyni :-)

bylismy u lekarza...

poza katarem wsio OK - jak tylko sie go pozbedziemy to mozemy sie szczepic :-):tak: mam nadzieje ze dlugo to pozbywanie sie kataru nie potrwa :tak::tak::tak:

PS. ale dzieciakow chorych..... masakra jakas - caly stol zawalony kartotekami :no::crazy::szok:
 
Amelkowa a co ciotka Dagmara mówiła! Pilnuj karmien na lampach bo cycochy odpadną!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No!!!
Rubi kładz w dzień na brzuszku jak w nocy się boisz, olejek zapachowy na podusi ę....I koniecznie wystawiaj nawet na 30 minut na balkon jak nie wychodzisz dobrze okryta na balkon. To najlepiej robi na zarazy katarowe.
 
amelkowa a mialas porod rodzinny?? jak tak to placilas cos i ile?? kurcze tak sie zastanawiam nad tym czy sie os placi czy nie bo za znieczulenie tam chyba 350 jest czy tam ile nie wiem czy dobrze przeczytalam... duzo zdrowka i szybkiego powrotu do domkciu :tak:
 
reklama
hejka
ja tak na krótko, bo u nas szpital w domu, dzieci chore, ja chora, generaknie masakra jakaś. Mąż ma dużo pracy, więc z doskoku jest w domu.
Madzia my bedziemy mieli chrzciny w Opolu, chcieliśmy takie bez mszy, bo takie mieliśmy dla Dominika, ale niestety w okresie między świątecznym takich nie ma, a potem Radek jedzie do Anglii na miesiąc jeszcze więc musimy organizować to w niedziele. Chrzcimy w katedrze, bo to jest nasz parafia, jesteśmy zameldowani na Wyspie.
rubi wlaśnie w katedrze organizują takie chrzciny bez mszy, one są w jedną sobote w każdym miesiącu, nie pamiętam tylko w którą:sorry:
 
Do góry