reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

dziewczyny powinny juz byc w domku :tak: pewnie sie organizuja :tak:

ja polamana na maksa ale wynalazlam sposob zeby mi Monia z rak nie wypadla jak spimy :tak: obwiazalam nas kocem :tak: dzis zrobimy maly tunning bo ciut za goraco nam bylo wiec uzyjemy przescieradla:tak:

laska w dzien prawie zawsze spi na brzuchu, drzwi balkonowe uchylone, masc majerankowa pod noskiem a zeby ja na balkon wystawic to musialabym jej paszcze tasma klejaca unieszkodliwic :tak: ale wczoraj malo beczala w aucie i przygladala sie klatce schodowej :tak:;-) interesuje ja swiat wiec moze....


PS. z ostatniej chwili - dziewczyny juz sie zainstalowaly :tak::-)
 
reklama
Rubi tak chyba sie na dłuższą metę nie da! musisz sie wysypiać....a kładłas ją wyzej tak aby lezała pod katem?Ja tam Olcie w nocy kładłam na brzuszku....:-p
Rubi moim skromnm zdaniem musisz się zmobilizowac i wychodzic z Monią nawet na 30 min. Rób to w czasie kiedy ma mieć drzemkę zebys była w tym czasie na dworze. Ja tak robie bo Ola juz za bardzo sie nudzi w wózku . Wychodze tak 30 min przed drzemką i spi potem na dworze.
Fotki baby same pewnie wrzucą , bo ja mam new telefon i cos nie moge sie odnaleźć
 
Ostatnia edycja:
Amelkowa nie wrzuci fotek bo nie maja netu :-(

daggy ;-) ja sie juz mobilizowalam ale teraz najwazniejsze jest dociagnac do szczepienia... bedziemy na rehabilitacje jezdzic, dzieci rozniste spotykac wiec Monia MUSI byc zaszczepiona a ma tylko te szczepienia ktore robi sie w szpitalu po urodzeniu :-(

potem jej nie daruje i bede z nia wychodzic bo... moj malz nie widzi potrzeby zebym gdzies wychodzila i w niedziele sie pozarlismy mocno bo on do Lidla isc nie chcial a jak ja powiedzialam ze pojde to powiedzial ze nie, bo on z Monia nie zostanie... no to zostaje mi wychodzic z domu z corka - musze jeszcze kilka rozmow wychowawczych przeprowadzic a jak nie podziala to tasma na dziob i na dwor :-)
 
Rubi Kubus tez nienawidził na poczatku wozka:tak:, na szczescie smoka ( zwanego cyckiem :-D) kochał ;-). Pomalutku powolutku i polubił wozek :tak:, z 2 tyg to zajeło :tak:. Rubi musisz wychodzic na dwor bo zwariujesz w 4 scianach ;-), a Monia musi sie hartowac ;-) ... dacie rade :-)
Ja w zeszłym roku z moim niemowlakiem nawet w -20 st łazilismy :-p, fakt na 15min uspac i do chaty ;-)
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

po 16-tej a ja jestem pierwsza?

nieladnie, nieladnie...

poki co jeszcze bic nie bede ale zeby mi to bylo ostatni raz!!!

melduje ze spalam w lozku - z wlasnym mezem :tak: corka spala w swoim lozeczku i zafundowala mi tylko jedna pobudke :-) :tak: wiec chyba wszystko jest na dobrej drodze ;-)

dopiero na to teraz wpadlam - ona nienawidzi fotelika samochodowego wiec od jutra bede z nia wychodzila na balkon na rekach :-)
teraz juz niczego innego nie wymysle bo Jasiek tez chory wiec z Monia na spacer nie pojde bo on musialby zostac w domu... ale balkon i raczki - Monia powinna sie zgodzic :tak:;-)

zamowilam lekarstwa przez internet i przezywam jak stonka oprysk :-):-D ze tez tyle czasu kupowalam tak drogo skoro w tej samej aptece moge miec leki duzo taniej...:szok::wściekła/y::no:

szkoda ze Alma taka droga bo spozywke tez kupowalabym przez internet :-):-D:tak:

spadam - trza przelewiki porobic no i nie bede sie przepychala - tak gadacie ze ciezko tu dojsc do glosu:-p:-p:-p:-p:-p

paaaaaaaaaaaa
 
druga:-D

Rubi co do nawilżaczy to nie pomogę:no: Ja zawsze się zmagałam z za dużą wilgocią,teraz już ok,ale poza tym nawilżacz to źle na moją alergię,więc takiego cuda nie używam.Słyszałam jednak ,ze super na katar dla dzieci działa nawilzacz wypelniony pół na pól naparem z rumianku i majeranku + kilka kropel OLBAS OIL .
Super,że nocka u was udana,pewnie jedna z nielicznych więc jest co świętować:tak:

U nas też katar:-(Mamy Olbas,Euphorbium,Fenistil i maść majerankową.Do tego codziennie Cebion multi i Engystol-heh :huh:no trochę tego jest.A problem mamy z wyciąganiem tych gilów,bo mały za Chiny nie da i się drze jakby go ze skóry obdzierali,więc jak wyciągniemy to i tak zaraz przez płacz są:sorry:My mamy marimer do tych kóz czy jakoś tak,a może znacie cos lepszego?

A tak poza tym to zapisaliśmy się na basen na zajęcia zimowe-lekarz bardzo polecał:tak:Daggy też będziecie chodzić? My tym razem chcemy w niedzielę.

Wiecie ,że jutro w Solarisie od 21 do 24 wyprzedaże?
My mamy zamiar wybrać sie tam po kombinezon,bo podobno są fajne,ciotka oblookała i powiedziała,że fundnie:-),bo ja to nawet nie wiedziałam,że jakikolwiek sklep dziecięcy tam jest:zawstydzona/y:
Dobra lecę małemu kolację robić.
 
hej Babki to i ja się choć przywitam:-):-):-)

faktycznie tłoku to tu ostatnio nie ma :-D:-D

Madzia a te wyprzedaże to w wybranych sklepach?? czy wszędzie??:szok::szok::szok: akurat kończę pracę więc przy okazji bym zajrzała :tak::tak::tak:ach a jeśli chodzi o katar to u nas sprawdza się frida

Marcik nasz Maciek to też przeszczęśliwy jak może choć trochę po dworze "polatać", piszesz że nawet przy -20 wychodziłaś:szok::szok: no i dobrze bo I Gangsterek zdrowy przynajmniej a my chuchaliśmy i teraz mamy ciągle katar!!!!!!!!!!
a wiecie co zauważyłam??? codziennie rano jak Maciek się budzi to ma zatkany nosek i muszę mu ściągać gilasy czy to możliwe że ma jakąś alergię na pościel?? moja kołdra jest jakaś taka sztuczna a amój A ma z pierza i poduchy też są z pierza:tak::tak: może to od tego???? ale co wieczór dostaje teraz zyrtec i nie wiem czy ma sens dawanie tego leku czy lepiej pościele zmienić :-:)-(

rubi o nawilżaczach też za dużo nie napiszę ale chętnie podpatrzę jak coś wynajdziesz, może też się zaopatrzymy

miłej nocki
 
reklama
Aniulka wychodziłam w największe mrozy bo Mały tylko w wozku zasypiał :tak:, a czego sie nie robiło dla chwili spokoju:-p. Ubierałam grubo, spiwór, folia i na dwór. Na szczescie tfu tfu nie choruje od marca :-). Ja juz nawet nic na goraczke dla niego w domu nie mam :szok:.
Aniulka a moze to nie alergia, a Macius ma poprostu rano sucho w nosku od kaloryferów?

Ja nos czyszcze pałeczkami grubymi do uszu :-D. Namaczam pałeczke wodą i suche gilusy wyciagamy:tak:. A pałczki tylko z rosmana innymi sobie nie da grzebac :-p. Najmiększe są. Fridy wieki nie uzywalismy :tak:.

Madzia wyprzedaze mowisz :cool2:. Dobrze mysle, ze to urodziny galerii? My dopiero co z Gangsta podbijalismy Zare :-p. Musze jeden sweterek wymienic niby roz. 98 a przymały :eek:, wiec i tak i tak musze tam znowu jechac :-p.
Ładne kombinezony sa w cocodrillo :tak:, tylko strasznie ciezkie:eek:, ołowiu tam dodaja czy co :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry