reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Hi ;-)

Inna gratulacje :-) Dzielna, cierpliwa Oliwka:tak:
Aniulka ciężki orzech do zgryzienia ;-)

Miłego weekendu babeczki:-).
Gangsta konczy jesc sniadanie i czekamy na moja mame, która musi z nim dziś zostac.
A ja lece na budowe, bo o 9 godz dekarza sobie umówiłam ;-). Jak mi sie nie chce tak zimno na tym dworze bryyyyyy, no ale cóz zrobic, trzeba mamie ten dom skonczyc :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej ;-)
Aniulka wiesz, ostatnio to nawet i brzuch mi się bardzo rzadko stawia, a noce (nie licząc tych dwóch ostatnich nie przespanych przez zatkany nos i wypacanie przeziębienia) nawet w porządku :tak::tak: Może co do laryngologa skonsultuj się z Rubi bo jej Jasio uwielbia chodzić, właśnie ze względu na panią doktor i cukierki :tak:;-) Może na Maćka też podziała ;-)

Marcik Ty masz chyba motorek, nie powiem gdzie zainstalowany :-D:-p odpoczywasz Ty kiedyś???
 
Amelkowa znajomi mówia, ze mam speeda od Boga :-p
Dekarz dogadany, zrobi mi wszystko w nastepna sobote :tak:
Musiałam zjechac na chwile do domu bo mama musiała cos jeszcze do firmy z kominkami jechac dogadac wioske od mła ( bo ja jestem od wyszukiwania wykonawców, pilnowania terminów i roboty, a mama i siora od wystroju razem z ich projektantką. Mi to wsio ryba czy kominek bedzie rózowy czy fioletowy ;-), ma byc super wykonany bo to moja działka ;-)).

ok lece odkurzac, z synem sie pobawic i zaraz znowu na budowe lece łopata machac :eek::wściekła/y:

Amelkowa nie odpoczywam nic bo mam teraz kilka etetów:zawstydzona/y:
1. syn
2. dom
3. psy
4. budowa
tylko tyle :-p
 
Witam się i ja.

Jestem załamana, bo Oliwka jak kaszlała tak kaszle i z nosa jej się leje... W poniedziałek znowu do lekarza idziemy :sorry: O kant doopy rozbić te wszystkie syropy :wściekła/y:

Marcik, szacun dla Ciebie :szok: Faktycznie masz speeda od Boga, bo normalny człowiek by chyba nie podołał ;-)

Aniulka, no to niezłe przejścia u tego laryngologa mieliście :cool:

Miłego dnia wszystkim życzę :tak:
 
Inna a robiłaś jej syrop z cebuli? mi pomógł bardzo :tak::tak: i moja mama jeszcze nam rozpuszczała masło z miodem i potem dostawaliśmy po łyżeczce, fajnie się odkrztuszało, a jakie dobre było :-p:-p:-D:-D
 
Heloł ;-)

Amelkowa, syrop z cebuli... wiem, że skuteczny, ale ja mam traumę z dzieciństwa... fuuuuuj... no ale może się przełamię i zrobię... albo męża poproszę ;-)

Faktycznie jakoś tu pusto :shocked2:

A nie wiem czy Wam się chwaliłam ;-) ale w połowie października jadę do Paryża na 3 dni :tak::-) Już się nie mogę doczekać :-)
 
czesc dziewczyny w ten niedzielny wieczór,który dobiega już końca :-(
Inna na katar ja stosuje u córki krople Euphorbium jest to lek homeopatyczny i psikam jej 4 razy dziennie. A na kaszel miałam mucosolwan,ale to jest tak na odkrztuszanie i podaje sie go u dziecka tak do godz 16 a po zazyciu tak po pół godz najlepiej oklepac dziecko po pleckach,my tak robilismy jeszcze rok temu,nie woelno tego syropu podawac na noc bo dziecko bedzie sie dlawic przy odkrztuszaniu, ja ten syrop tez stosowaam dla siebie,pomógł ;-)

Amelia Tobie o juz tak niewiele zostało,Malutka bedzie z mojego miesiąca:-)a kto wie może i trafi na mój dzień:-)

Inna gratuluje wyjazdu do Paryża,zazdroscze:-)a jedziesz z dzeckiem?autem czy autokarem?
My chcemy jechac w pazdzierniku do Berlina na Tropical Island,był juz tam ktos moze?
 
Inna ja syrop z cebuli zawsze lubiłam -taki słodki, pycha... :tak::tak::tak: No ale jak nie lubisz czosnku, to cebuli pewnie też nie bardzo, co?
No a Paryż... Bomba! :-):-) też byłam, w ferie zimowe na II roku studiów... Niesamowite wrażenia :tak::tak:

Kasia
nie byłam, ale słyszałam o Tropical Island - ponoć super ;-)
No a niunia na świat się nie spieszy na razie ;-) myślę że do października spokojnie się doturlamy :-D:-D:-D
 
reklama
KasiaWie, ja też Oliwce psikam Euphorbium i uważam, że pomaga... Ale kaszel mi się nie podoba i chyba wolę iść do lekarza, bo po tych lekach co miała powinien jej przejść, a na pewno zmaleć, a ma taki jak był a może i gorszy... Wiem, że syropów wykrztuśnych nie można dawać po 17... No nic, zobaczymy co jutro pan doktor powie :tak:

Do Paryża jadę zupełnie sama ;-) Wycieczka jest organizowana przez firmę, z którą współpracuje mój mąż i oni co roku dla najlepszych klientów mają taki prezent :tak: W zeszłym roku byłam w Rzymie i było cudownie :tak: A wycieczka jest samolotowa ;-)

A co do Tropical Island... Byliśmy tam 2 lata temu i średnio nam się podobało... Jak dla mnie mocno przereklamowane miejsce... I to nie tylko moja opinia... Podobno o wiele fajniej jest na Słowacji, w Tatralandii :tak: A Tropikalna Wyspa... Owszem, fajne jest to, że jest tam ciepło i można jechać o każdej porze roku, że można tam nocować (ale ceny powalają)... A poza tym nic ciekawego, bary, restauracje, kilka basenów... Zjeżdżalnie (dodatkowo płatne)... I co dla nas było masakrą - nie można wyjść poza teren nawet na minutkę, bo później trzeba od nowa płacić wstęp... Więc chcąc nie chcąc musieliśmy z całym majdanem dla dziecka (wtedy 9-misięcznego) tam wejść... Wyglądaliśmy jakbyśmy na 2 tygodnie przyjechali a nie na jeden dzień...
Do tego dodam, że mój szwagier z żoną też tam byli i w nocy panowie z ochorny ich budzili, że mają opuścić teren Wyspy bo będą jakieś prace przeprowadzane... A co z tego że płacili za nocleg?? Nikogo to nie obchodziło :sorry:

Amelkowa, no nie cierpię cebuli... Dla mnie jak coś jest z cebulą albo czosnkiem oznacza, że jest niejadalne :zawstydzona/y::eek:
A do października jeszcze chwilka, więc niedługo będziesz już Anię tulić :tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry