reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
A dzień dobry!
A gdzie się wszyscy podziewają?
Meldować się, proszę.

U nas desczowo, ale mam nadzieję, że na spcer się załapiemy.
Okna czekają, jak ostatnim razem skończyłam (czyli w sumie zaczęłam) :confused: jakoś tak....
Dziś na pewno trzeba ogarnąć pranie, bo w szafie tylko półki zostały :zawstydzona/y: A na dodatek jutro prąd nam kradną na całę przedpołudnie (niby fajnie, bo bez neta, to człowiek mógłby coś porobić, tylko, że jakoś się jeszcze nie dorobiłam pralki ani żelazka na baterie ;-)); więc tak sobie knuję, żeby się z sąsiadką umówić :evil: No przecież nie będzie tylko M po kolegach latał, nie?

No to idę coś podziałać, a najpierw jeszcze małego człowieka napoić i pomyśleć nad jakimś obiadem dla niego...
 
Melduję się, choć Villa jak wiesz z czasem u mnie cienko- cho dzisiaj miałam go więcej bo nie było spaceru na wariata....

Echhhh ja bardzo przeżywam bliźniaczki Bonka:-( i Bogu dziękuję,że moja mała pierwsza leżała,bo nawet boję się pomyśleć jak mogłoby się to skończyć.....I tak nasz opolski szpital został zniesławiony
 
sylha Ciebie to ja czasowo rozumiem ;-) Jesteś podwójnie usprawiedliwiona :-D

My dziś mało rozrywkowe plany mamy...
Pogrzeb.
A tu jeszcze taki ziąb. Brrr...
 
a ja dziś kombinuje czy by już pierniki jakie porobić.

Opolski szpital???no coment, chociaż fani jego dalej się znajdą pewnie, jak to z moherami i kościołem.
 
No to jestem :-)
Chociaż słyszę jakieś kwęki i stęki, więc pewnie zaraz trzeba będzie się ewakuować.. Ale już bedę zagladać grzecznie tutaj :-D
 
reklama
Ja też jestem jak zwykle na wariata:-),

My już mamy wieniec adwentowy i kilka mikołajów stać:-) jutro jadę po strój i edukować kuzynkę jak to jest robić za mikołaja:-)
 
Do góry