reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

Kacha - miałam to samo z Maćkiem. Zobaczysz następna będzie córeczka. I ukłąd idealny, bo która z nas nie marzyła o starszym bracie z fajnymi kolegami ;-)
 
reklama
Witajcie!
Ja liczę, że jutro poznam płeć maluszków. W pierwszej ciąży bardzo chciałam żeby był chłopiec jednak od początku wiedziałam że to dziewczynka :-) Teraz czuję, że będą chłopaki...no zobaczymy ;-)
A z tym ph moczu hmm ciekawe nigdy o tym nie słyszałam...ja mam ph 7.
 
No i zaliczylismy USG. Nasza Olga Luiza bedzie mia ła na imię Maciej ( chodz szczesliwy tata jeszczę sie zastanawia ;) )
 
och dziewczynki:) zazdroszczę:) u mnie wczorajsze usg pokazało jajka...no cóż chyba nie pisane mi było zostać mamą dziewczynki..będzie chłopak i to trzeci :)
 
Mitra - wszystkie Maćki to fajne chłopaki ;-)
Tynka - ja patrzyłam na ph z wyników laboratoryjnych badań moczu, tam oprócz tych wszystkich białek, krwi itp jest też ph :-)

Ja z maćkiem chciałam dziewczynkę, ale czułam, ze to będzie chłopiec. Teraz też chciałam babkę, nawet robiona była przed owu, żeby zwiększyć szanse, bo wtedy podobno kobietki wychodzą i chyba się udało. Ale też teraz czułam od początku, że to dziewczyna.
 
Mitra gratuluję chłopca! To masz synka:)no ja mam nadzieję, że u mnie takich niespodzianek nie będzie, bo już się nastawiłam, no i zakupy dziewczyńskie rozpoczęte....ale ostatecznie co ma być to będzie:)
Emil_e30 fajnie bedzie trzech muszkieterów - jak w Rodzince.pl;)!!!!!
 
Heheheheheh :-D:-D:-D I fajnie będzie synek do kompletu- pamiętasz jak większość z nas mówiła ze widzi siusiaka na Twoim filmiku z 12-13 tc ;-)?
No pamiętam :) Gin sie nie dopatrzył a wy tak. :-D
Heh , na poczatku bylam w lekkim szoku, a teraz sie cieszę ze będę miała parkę. No i kiecki po młodej trzeba puscic na allegro..
 
reklama
Do góry