reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

reklama
Karola2 - ja jeszcze nie wiem, ale mam nadzieję, że jutro się dowiem. O 10:20 trzymajcie kciuki ;)

hooba - gratuluję synka.

Dziewczyny zajrzyjcie na listę ciężarówek luty 2012 - i napiszcie mi tam brakujące dane ( wiek, skąd, płeć dziecka i wybrane imię )
 
Czekam z niecierpliwością! Dawaj znać :-p

A ja chyba przyzwyczajam się do myśli, że chłopak będzie... jakoś tak czuję ... jeszcze tyle czasu :/
 
reklama
mama2006- ja poczekam sobie do wizyty do 14.30... i takze trzymam kciuki zeby dzidzius sie dobrze ulozyl :p

jakas zla noc mam za soba :/ co 5 min siku, a tak poza tym to juz nie wiem jak mam spac, nie moge znalezc dobrej pozycji.... Krzyze okropnie mi juz dokuczaja, jak leze na boku bola mnie posladki i biodro. Macie moze tak samo?? jakies rady?

pozdrawiam:)
 
Do góry