reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć waszego malenstwa:)

reklama
Gratuluję córeczek, sama mam nadzieję że w brzuchu siedzi córcia, chociaż całą ciążę mam przeczucie jednak na chłopaka. W przyszły czwartek chcę się umówić na USG 3D więc myślę że już wtedy wszystko się wyjaśni:-)
 
Dziekuje :)) Byłam na 3/4D ale niestety mała leży bużką do mojego kregosłupa i za nic na swiecie nie chciała sie obrócic, próbowaliśmy wszystkiego a ona nic. Wiec za wiele nie było widac. Ale smiało moge polecic ten gabinet, naprawde swietny lekarz :)
 
bylam na usg 16 tygodniu i pan powiedzilal ze bedzie chlopiec nastepne usg mam na 28 wrzesnia zobaczymy czy dalej bedzie synek czy coreczka pozdrawiam wzystkie mamuski:)
 
dziewczyny z potwierdzoną płcią, jaki miałyście odczyn ph moczu? Bo podobno kwaśny, czyli 6 i więcej to na dziewczynkę wskazuje ;-) ja w zeszłym tyg miałam 7, a dziś mam nadzieję zobaczę kto tam mieszka. Ale ciekawa jestem czy u Was się sprawdziło :-)
 
reklama
gratuluje kobietkom, ktore urodza dziewczynki.nam sie zawsze marzyla dziewczynka, jak zaszlam w ciaze to silnie czulam ze bedzie chlopak, ostatnie usg potwierdzilo moje przeczucia a za 2 tyg. lekarka powie juz na 100 %.ciesze sie bardzo z dzidziusia bo troche o niego walczylismy i plec stala nam sie obojetna.wazne zeby bylo zdrowe dziecko.ale przyznam sie ze jak wrocilam z usg to mi przelecialy przed oczyma kolorowe spineczki i gumki do wlosow, rozowe ciuszki, sukieneczki i troche mi sie zal zrobilo.ale nastepnego dnia mi juz przeszlo.
 
Do góry