reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

DSC00239.jpgVilmaq dla Ciebie
 
reklama
Emama - ja już sie nie mogę doczekać wizyty u lekarza...jak tu na forum dziewczyny piszą, że juz wiedzą, że bedzie chłopiec lub dziewczynka to aż troszkę zazdroszczę (ale oczywiście pozytywnie) tej wiedzy. Od kilku dni sni mi się, że rodzę dziecko i za każdym razem jest to chlopiec...Mama też mi ciągle powtarza, że "wygladam" na chłopca :) więc już zaczynam się nakręcac na chłopca...a nie chcę tego (nakręcania), bo potem to długo mi schodzi zanim sie odkrecę :) więc nadchodź 10.11. :) a dziś to sobie duzo leżę, bo cos mnie dół brzuszka pobolewa...
 
..........a tak wogole chcialam sie przywitac i dołaczyc jesli mozna , termin na 13 kwietniaaaaaa baaaaaaa jeszcze piatek w dodatku :confused::-D
witaj w klubie szczesciar, ja mam ten sam termin :-) piatek 13-stego...bedzie dobrze, nastawiam sie pozytywnie i tak dzidzia zdecyduje kiedy tak naprawde wyskoczyc :-)
Jutro robie test z kapusty, hehe, zobaczymy co wyjdzie ;-):-D
 
Martolinka nie chcę Cię martwić, ale szperałam troche na tego testu i na moje oko to pic na wodę- fotomontaż:-p Dziewczyny na innym wątku BB też go robiły i raczej się nie sprawdzał, albo np. jednego dnia mocz sie pienil, a drugiego dnia - nie:baffled: Życzę Ci jak najbardziej dziewczynki, ale obawiam się, że równie dobrze z fusów można powróżyć, zamiast tego testu.
Wybaczcie mój sceptycyzm w tej kwestii, ale jestem raczej realistką :sorry2: Więcej w tym temacie się nie udzielam, żeby nikogo nie wkurzyć
 
Izka01 :))))) witam witam mam nadzieje ze ten 13 bedzie dla nasz szczesliwy , chociaz wiadomo dzidzius przyjdzie kiedy sam bedzie chciał :) pozdrawiam

Dziewczyny apropo tego testu mowilam juz wczesniej trzeba brac to bardziej jako zabawe , wszystkie te testy ingendery , testy z sody czerwonej kapusty nie mogą w zaden sposób zastapic USG i wprawnego oka technika . Chciaz z tym usg to tez roznie bywa poniewaz u mnie na zdjeciach nie widac nic kapletnie nic a lekarz tez sam nie wiedzial czy barzdiej chlopiec czy dziewczynka takze widzicie nawet lekarzy byc pewnym nie mozna :)
 
reklama
Dziewczyny, ja w poprzedniej ciąży wytrzymałam do końca-tzn. o tym, że mam córcię dowiedziałam się jak ją zobaczyłam po urodzeniu, ale w tej ciąży już mnie ciekawość rozpiera, tyle, że nie wiem na ile się sprawdzą te "przewidywania"-najlepiej chyba poczekać przynajmniej do usg połówkowego:tak:(ale będzie ciężko...;-))
 
Do góry