reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

reklama
dziękuje dziewczyny za odpowiedź:)
Też mam jakieś przeczucie, że to będzie chłopak. Bo się łapie na tym, że mówie cały czas mały:)
I tez mi sie śniło, że urodził sie taki śliczny chłopczyk:)
Powtarzam to zawsze, dobrze żenie musze sama decydować o płci bo bym nie umiała wybrać:)
 
Mi sie w pierwszej ciąży śniła ciągle dziewczynka i urodziłam chłopczyka:-) Ale wtedy to ja bardzo długo czekałam na rozpoznanie płci..chyba dopiero koło 23 tygodnia sie dowiedziałam..choc moja ginka wiedziała od 18-stego..ale nic nie mówiła..Miała taki przypadek, kiedy ot tak sobie powiedziała podczas USG: o jaki sliczny chłopczyk, a jej klientka się oburzyła, bo chciała mieć..niespodziankę:-)Od teraz mówi tylko tym osobom, które sie pytają, a ja sie nie pytałam z nieśmiałości..dopiero odezwałam się w 23 tygodniu..dobrze, że wpadłam, żeby się w ogóle zapytać:-)Zdrowy styl życia – lekarze i higiena Przy okazji diet dotknęliśmy bardzo ważnego elementu zdrowego życia – wizyt u lekarza. Większość z nas idzie do niego dopiero kiedy problem jest poważny. Tymczasem, jeśli będziemy lekarza odwiedzać regularnie, powiedzmy raz na pół roku i raz na rok czy dwa lata będziemy robić sobie odpowiednie badania, maksymalizujemy szansę uniknięcia poważnych chorób. Wcześniej zdiagnozowane mogą być skutecznie leczone lub ich rozwój może być wyraźnie zahamowany. Czasem może chodzić o kilka lat życia! Nasze ciało nie jest tutaj wyjątkiem. Tak samo jeśli regularnie sprawdzamy samochód, to od czasu do czasu usuwamy drobne usterki. Jeśli natomiast zaniedbujemy diagnostykę i jedziemy do warsztatu dopiero na lawecie, koszt naprawy będzie przeważnie bardzo duży. Auto możemy jednak kupić drugie, ciała i zdrowia już nie. Przy okazji kwestii zdrowotnych warto także wspomnieć o higienie. Nie powinniśmy zapominać o codziennym prysznicu, myciu zębów czy częstym myciu rąk! Zdrowy styl życia – sen i odpoczynek Zdrowe odżywianie, ruch, dbanie o zdrowie i higienę to już trzy elementy układanki zdrowego trybu życia. Czwartym jest odpowiedni relaks i wypoczynek. Pamiętajmy, że praca to nie wszystko i człowiek musi mieć czas dla siebie, rodziny i przyjaciół. 7 godzin snu to właściwa dawka dla pracującego człowieka. Nie warto jej zmniejszać na rzecz pracy, imprezowania czy siedzenia przed telewizorem. Tak samo jak o swój sen dbać powinniśmy także o odpoczynek od codzienności. Tutaj wracamy do ruchu – warto połączyć przyjemne z pożytecznym i dla odpoczynku wybrać się na spacer, rower lub pobiegać.
 
Ostatnia edycja:
kurcze miałam zrobić dziś ten test z sody ale zapomniałam :/ zrobię jutro i wam napiszę co i jak...
porannakawa mam jeszcze takie zdjęcia 2D, nie wiem czy na ich podstawie można coś zobaczyć tą metodą nub ale na wszelki wklejam je a jak coś uda Ci się wyczytać :) to czekam z niecierpliowością :p. przepraszam za jakość ale nie mam skanera w domku
DSC00244.jpgDSC00239.jpgDSC00240.jpg

Kinga gratuluje testu i córci :) oby się potwierdził :)
 
Dziewczyny tylko zbytnio sie nie nakrecajcie tymi testami to tylko zabawa . Jesli moge dodac cos od siebie to zauwazyłam ze test z czerwonej kapusty jest bardziej sprawdzalny mimo iz dziala w sumie tak samo jak test z sody naprawde nie wiem dlaczego :confused:
 
reklama
dziękuję porannakawa :) i ostatni bastion nadziei padł :) :*
zastanawiam się tylko gdzie to tam widać :) bo ja kompletnie nic nie widzę na tych zdjęciach :p
 
Do góry