reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

reklama
Marcelinka gratuluje bardzo bardzo bardzo!:) Zazdroszczę tej wiedzy:)!.
W ogóle nie wiem jak wy, ale odkąd zrobiło się zimno i jesiennie jestem rozdrażniona, cały czas chce mi się spać i nie mogę się ogarnąć z niczym. Zaplanowałam sobie tyle rzeczy w tym tygodniu a nawet nie chce mi się prania zrobić.

Ingena mam pytanko do Ciebie, powiedz mi czy to jest ten test Test na płeć dziecka? czy jakiś inny? Bo nie orientuję się za bardzo, a poszukiwanie twoich wypowiedzi zajęłoby mi trochę, dlatego proszę Cię o rozwianie moich wątpliwości. Jak coś to mogę do Ciebie napisac na priv:) chyba że nie ma takiej potrzeby:)~!

Miłego dnia mamuśki!!:)
 
Ingena z tym testem red cabbage czyli z czerwonej kapusty to wcale nie takie brednie , dziala na ph moczu i jego sprawzdalnosc jest dosyc wysoka . Zreszta tak samo dzialaja inteligendery itp sama uzywalam natomiast gendermakera . No ale wiadomo ze to tylko zabawa ;) :) Polecam paski testowe do badania ph w sumie to to samo co inteligender tylko tansza alternatywa . Mocz przy ciazy z dziewczynka jest bardziej kwasny natomiast chlopiecy zasadowy.

..........a tak wogole chcialam sie przywitac i dołaczyc jesli mozna , termin na 13 kwietniaaaaaa baaaaaaa jeszcze piatek w dodatku :confused::-D

Zapomnialam jeszcze dodac ze chyba najbardziej trafna metoda okreslania płci jest kąt nachylenia NUBA czyli wyrostka płciowego najlepiej to okreslac ze zdjec USG pomiedzy 11 a 13 tyg.
 
Ostatnia edycja:
porannakawa witam serdecznie na forum, ale powiem Ci że zaskoczyłaś mnie z tą kapustą, bo podeszłam do tego jakoś bardzo jako mit. Nie wiem na ile to jest podobne z inteligender bo nie wgłębiałam się w temat. Ale na pewno jest bardziej czasochłonne;). Oczywiście wiadomo, że to zabawa i nie można odbierać tego jako na 100 % pewnego ale dlaczego nie próbować;). A o metodzie NUBA to nie słyszałam ale brzmi ciekawie.
 
Ingena swego czasu w Uk i US ( test z czerwonej kapusty ) byl to najbardziej popularny sposób sprawdzania płci :) trzeba jednak pamietac ze zawsze jest to tylko zabawa . Jest jeszcze test z sody dziala tak samo mniej pracochłonny jedynie . Tylko nie pamietam czy nalezy testowac przed czy po 8 tyg ciazy .
Teoria nuba jest chyba najbardziej rozpowrzechniona teoria na swiecie lekarze rowniez na tej podstawie mowia o płci dziecka * w 12 czy 13 tyg .
Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Dziekuję Porannakawo za "odczytanie" moich usg..dla wszystkich dziewczyn wklejam linki, które odszukałam po zainteresowaniu się metoda rozpoznawania płci według kąta nachylenia guzków płciowych:) Porannakawa wyczytała mi..dziewczynkę:-) Więcej w wątku; fotki i filmiki:-)

Dziewczynki
Post your GIRL nub ultrasounds once confirmed :) - In-Gender.com

Chłopcy
Post your BOY nub ultrasounds once confirmed :) - In-Gender.com

Film płeć:
http://www.medecine-foetale.com/inde...deo_item&id=22

Płeć 11-13 tydzień
Embryo Development external genital sex organs - angle of the dangle boy or girl ultrasound gender scan - Baby2see

Jest jeszcze test z sodą i moczem, test z odczynnikiem/sokiem z gotowanje kapusty modrej (czysta reakcja chemiczna..ale prawdziwa:) Będę jutro testować
biggrin.gif
redagowanie i pisanie artykułów pod kątem pozycjonowania stron internetowych. Są to między innymi tytuły dla linków, dobre teksty reklamowe linków sponsorowanych a także optymalizacja stron docelowych reklamy. Odpowiednio zoptymalizowane teksty reklamowe i treści strony www są dla wyszukiwarek internetowych bardzo łakomym kąskiem. W przygotowaniu efektywnych tekstów reklamowych ważna jest formuła BFD. poglądy (beliefs) - w co wierzy Klient, odbiorca docelowy? Jaki jest jego stosunek do produktu? Uczucia (feelings) - jakie są uczucia Klienta? Czy jest on pewny siebie? Czy jest osobą, która podejmuje decyzje szybko, czy musi mieć na to więcej czasu. Pragnienia (desires) - czego chce docelowy Klient? Jakie ma cele? Pisząc treści strony www i teksty reklamowe najważniejsze jest odpowiednie przedstawienie produktu/usługi. Opisywanie cech produktu jest już coraz rzadziej stosowane. Zamiast tego należy przekonywać odbiorcę o unikalności towaru oraz o korzyściach z jego posiadania. SEO Copywriting to integralna część marketingu internetowego, bez którego pozycjonowanie stron internetowych oraz budowanie Twojego wizerunku w internecie nie istnieje. Rozważając długość tekstu wziąć pod uwagę należy przede wszystkim uwarunkowania produktu. Emocje związane z ofertą - w jakim stopniu zakup produktu związany jest z emocjami. Zaangażowanie związane z ofertę - ile czasu, wysiłku wymaga zakup produktu. Przedstawiając unikalną wartość oferty, dajemy Klientowi powód, dla którego powinien kupić dany produkt. Zwracamy uwagę na przewagę konkurencyjną produktu.

I ostatni test:
http://www.parentingweekly.com/pregn...e_calendar.htm

Tutaj tez mi wychodzi dziewczynka:) Trzeba pamiętać o tym:
1. Take your age at the time of conception and add 9 months to it.
 
Ostatnia edycja:
Do góry