reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

malyyna widze, że ten sam problem mamy :) ja do usg nie wytrzymałam;), za dużo czasu jakoś nie mogłam wysiedzieć. Aż siebie nie poznawałam z tej paskudnej ciekawości. Jak chcesz to wypróbuj ten test z moczu, co ja robiłam.


vilmaq na pewno uda się za trzecim razem, w końcu do trzech razy sztuka :p.
 
reklama
hehe ale trzeci raz w ciąży :) podziwiam te z was które mają po kilkoro dzieci - ja kocham dzieciaki i strasznie bym chciała miec gromadkę ale... te 9 miesięcy... normalnie znowu mam to co przy pierwszej ciąży, marzę już o tym żeby urodzić i tulić bobaska do siebie :)a z ciąży najprzyjemniej wspominam 3 trymestr kiedy mały wystawiał kolana i pupe w brzuchu i kopał i ... w ogóle był bardziej namacalny :)
 
dziewczyny a ja się łapie na tym, że jak mówie o dzidzi to zawsze jak o chłopaku. np. jak się mały urodzi....
najlepsze jest to, że wcale nie myślę o tym czy to bedzie chłopiec czy dziewczynka.
2listopada już się pewnie dowiem co będzie. i z przyjemnością poczekam do tego dnia;)
 
A ja się łapię na tym, że podświadomie wmawiam sobie, że będzie dziewczynka, mimo, że jeszcze USG nie było;). Ale to jakoś tak naturalnie wychodzi:). Ale już tak strasznie kocham to moje maleństwo;):). Ostatnio słyszałam w ogóle jakiś śmieszny sposób sprawdzania płci przez kapustę, to dopiero komedia była. Polega to na tym, że gotuje się kapustę a później oddaje na nią mocz, jak zmieni się kolor na różowawy to będzie chłopiec a jak nie to dziewczynka. Jak dla mnie to komedia, dobrze że nie byłam taka zdesperowana i kupiłam test.
 
Aleeee Wam dziewczyny zazdroszczę,że znacie płeć dziecia:-DJa normalnie już nie mogę się doczekać! Zawsze chciałam co prawda dziewczynkę, ale jakoś tak podskórnie czuję,że będzie chłop. Wszyscy mi tak zresztą mówią...USG 8 listopada, ale mój lekarz jest strasznie uparty i twierdzi,że płeć to dopiero 22 tydzień. I co ja mam tyle czekać????!!!:szok:
 
Niecierpliwa przyszła mama z Ciebie ale jakoś mnie to wcale nie dziwi, bo chyba wszystkie przyszłe mamy doskonale Cię rozumieją. DO 8 listopada jeszcze baaaaadzo dużo czasu, to prawie jak lata świetlne;), też cały czas czekam na USG;) żeby dowiedzieć się w końcu na 100% jaka będzie płeć, chyba że maleństwo się uprze i nie pokarze się lekarzowi to będzie dopiero dramat!;). A może wypróbuj jakiś inny sposób sprawdzenia płci maleństwa, ale to kwestia tego na ile jesteś zdeterminowana. Tutaj już przewijał nam się kalendarzyk, widziałam też test z pytaniami aby sprawdzić, jaka będzie płeć - ale pytania były lekko absurdalne:p.
 
reklama
to, że każda z nas chce aby Maleństwo było zdrowe to oczywiste...jednak w kazdej z nas, bynajmniej we mnie, drzemie cheć poznania płci malucha...ja mam wizyte dopiero 10 listopada i jak mój bobas nie bedzie tak mocno figlował jak podczas ostatniego usg, to lekarz powiedział, że spróbuje określic płeć...nie mam żadnych przeczuć...w moijej rodzinie jest niedobór chłopców a u męża deficyt dziewczynek....no ale chyba te warkoczyki, kucyki, sukienki itd bardziej działaja na moją wyobraźnię....ale póki co duzo czasu przede mną na rozmyslania :)
 
Do góry