reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

Marcelina-no wlasnie o to chodzi, widze ze mnie rozumiesz, bo ja czasami jak probuje komus to wytlumaczyc to jest "eee, nie wydziwiaj" :-) hehe. Ale jak sie PL bardzej otworzy na inne nacje to sie to zmieni. W sumie to juz jest troche przybyszy ze wschodu zdaje sie ze tak przywedrowala popularna ostatnio Lenka :-)
Stokrotta-zalezy jeszcze jakie nazwisko, jak sie ladnie komponuje z nazwiskiem to czemu nie. Blanka mi sie bardzo podoba ale Fryderyk jest troche za dlugie i sztywne, choc uwilebiam Chopina :-)
 
reklama
dzięki dziewczyny :) strasznie się cieszę że wszystko jest w porządku! a to że chłopak :) no cóż lekarz powiedział że mam zacząć kupować sobie suczki :p :-D:-D
 
Widzę ,że wiele propozycji już padło i jest w czym wybierać ;-)
My czekamy na sugestie czy chłopak czy dziewczyna i wtedy dopiero zaczną się w 100% poważne rozmowy i negocjacje :-D
Mi co chwilę podoba się coś innego: dla chłopca obecnie Karol, a dla dziewczynki Nadia, Bianka albo Blanka, albo jeszcze z milion innych :-D
 
Mi sie ostatnio spodobało imię Pola. Ale w sumie znajomi takie wsteonie wybrali i jak Oni w styczniu tak nie dadzą swojej Małej to my damy Pola...
chciałam tak dać na imię córci... ale jak się okazało że najprawdopodobniej będzie chłopak to teraz dopiero zacznę się za męskimi imionami bardziej rozglądać. Synek sobie wymyślił dla braciszka Krzyś, ale jakoś tak.. hmm nie bardzo mi podchodzi :)
 
Marcelina-no wlasnie o to chodzi, widze ze mnie rozumiesz, bo ja czasami jak probuje komus to wytlumaczyc to jest "eee, nie wydziwiaj" :-) hehe. Ale jak sie PL bardzej otworzy na inne nacje to sie to zmieni. W sumie to juz jest troche przybyszy ze wschodu zdaje sie ze tak przywedrowala popularna ostatnio Lenka :-)
Stokrotta-zalezy jeszcze jakie nazwisko, jak sie ladnie komponuje z nazwiskiem to czemu nie. Blanka mi sie bardzo podoba ale Fryderyk jest troche za dlugie i sztywne, choc uwilebiam Chopina :-)

miejmy nadzieje, ze sie to kiedys zmieni. Ale u nas w PL jest teoria, jezeli imienia nie ma w kalendarzu to wiesz...to ogólnie imie jakies wymyslone lub beznadziejne.
Kiedys imie Lena wogole mi sie nie podobało..bo moj kuzyn ma dziewczyne z Syberii własnie LENE i była taka głupia pinda ze szok.
A teraz b.mi sie podoba to imie. Kazda mała Lenka jest fajną :-)
 
Ja i tak pewnie do końca nie będę zdecydowana co do imienia. W poprzedniej ciąży byłam pewna, że dam córci nia imię Zosia- tak ma na imię moja ukochana babcia i na jej cześć ta Zosia. Pan doktor wyciągnął malutką z brzuszka, pokazali mi ją i padło pytanie jak będzie miała na imię a ja na to Emilia:szok: Po prostu Zosia mi w ogole do niej nie podpasowało. :confused: Wiem, że to dziwaczne zmieniać zdanie w ostatniej chwilii, ale tak zrobiłam i nie żałuję. Jak leżałam na intensywnej opiece pooperacyjne M obdzwonił wszystkich, że Zosieńka jest już na świecie, a potem musieliśmy dementować, że jednak nie Zosieńka , tylko Emilka;-)
 
reklama
Widzę, że część z was już zna płeć swojego malucha;) zazdroszczę wam szczęściary:). Czuję taką wewnętrzną pustkę (w przenośni oczywiście), niewiedząc czy w moim domku zagości dziewczynka czy chłopczyk. Marzę o małym rozbójniku, zresztą mój mąż też bardzo chce chłopczyka. Najważniejsze aby maleństwo było zdrowe, ale wiecie co to znaczy nastawiać się na synka czy córeczkę.
 
Do góry