reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

i oto nastała pamiętna dla mnie chwila nazwałam mego syna! tak jak planowałam wcześniej będzie nazywał się Maksymilian Tymon : ) Maksymilian , bo ma imieniny w dzien moich urodzin :) przesadzone!
 
reklama
izka ale się uśmiałam :-D dżadżoda jest super!!! :-)
reniuszek akurat w rodzinie mamy Tymona, w żartach się śmiejemy i mówimy na niego czasami Tymianek :-D Max fajnie
edytka podoba mi się Emilka :-)

U nas na chwilę obecną wybór padł na: Bartka lub Blankę ;-) ale jeszcze sie nie nastawiam bo u mnie ciągle się coś zmienia :-)
 
Reniuszek super imie nam tez się bardzo podoba i bierzemy go pod uwagę, ciekawe czy Ci się jeszcze odmieni, czy juz tak zostanie.
Widzę że juz sporo z was ma podjętą decyzję, gratulacje! :-)
 
Reniuszek Maksymilian bardzo ladnie moj 1 syn mial miec tak na imie ale wtedy ( 13 lat temu) bylo to dosyć nietypowe imie i wszyscy mi odradzali , teraz żaluje ze jednak tak go nie nazwalam .

Izka01 Dżadzoda jest the best :D

a ja dalej nie wiem... najgorszy problem mam z imieniem dla chlopca :baffled: mi sie podoba cos emowi nie jemu sie podoba mi nie ...
 
la_bamba Miłosz i Blanka oba fajne, i oba nadaja się dla dziecka i dla dorosłego jak najbardziej, w pracy z dziećmi juz się z takimi spotkałam i fajnie do dzieci pasowały. Ale ja nie jestem zwolennikiem szukania potwierdzeń u innych bo imie ma się podobac rodzicom i nikom nic do tego, nawet jak by ktos wymyślił jakies "brzydkie" imie dla dziecka to jakim prawem można mu powiedziec że to zły pomysł, wyjątek to chyba jak imie jest krzywdzące ale to sie chyba rzadko zdarza. Mam nadzieję że mnie rozumiesz i cie nie uraziłam :happy:

Iwona ja tez za 13 sie miejmy nadzijeę dowiem czy chłopiec czy dziewczynka :-)

Julianna pewnie że Cię rozumiem :)
w sumie na mojej liście teraz są Miłosz i Blanka i na razie nic nowego ;p muszę jeszcze poczekać prawie dwa tygodnie, żeby na pewno się dowiedzieć, które imię będzie właściwie ;p chociaż wiele moich znajomych mówiło, że tak naprawdę pewne imienia były dopiero jak zobaczyły dzidzię :tak: bo wtedy niektóre imiona po prostu im nie pasowały :) zrobiłam intelligender ale wolę poczekać na usg, żeby mieć pewność :-)mam nadzieję, że jak potwierdzi mi się chłopczyk. mam też nadzieję, że jak zdecyduję się na Miłosza to jak pierwszy raz zobaczę synka nie pomyślę "o nie, to nie Miłosz" :laugh2: bo wtedy to naprawdę będę mieć kłopot ;) słyszałyście o takich historiach?
 
Ostatnia edycja:
u nas chyba będzie albo Filip, albo Maja
Filip to już mówię do swojego brzucha i się przyzwyczaiłam. Jak się próbowałam przestawić na dziewczynkę (bo płci jeszcze nie znamy) to miała być Julka, ale jakoś przez gardło nie chciało mi przejść. ;-) A Maja brzmi dla mnie ok.
 
Julianna juz raczej sie nie zmieni - jeszcze zanim zaszlam w ciaze marzylam o synku , ktory bedzie mial na imie Maksymilian. Ewentualnie rozwazam skrocona wersje - Maksym . Podoba mi sie bardziej Maksym niz Maks , ale kwestia krotkiej wersji w przypadku Maksymiliana jest dowolna :), a w dluzszej Maksymilian brzmi bardzo cieplo i przyjemnie.
ewela ​co do Tymona tez kojarzy mi sie z tymiankiem :D
 
reklama
Do góry