reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

A ja dalej nie wiem :( z kalędarzy chińskich wychodzi raz chłopczyk raz dziewczynka, tą ciąże znoszę inaczej niż pierwszą z małym wyjątkiem zaczyna mnie ciągnąc do słodyczy wiec już sama nie wiem kto tam mieszka u mnie w brzuszku, może w połowie października poznam odpowiedz bo wtedy mam kolejne usg, ale jak dzidziuś będzie wstydliwy i się nie będzie chciał pokazać? kurcze już się nie mogę doczekać chociaż w zasadzie nie ma dla mnie większego znaczenia czy będzie chłopiec czy dziewczynka, fajnie by było mieć parkę ale jak będzie dziewczynka też bede się ogromie cieszyć
 
reklama
a wiecie że ja też smakowo inaczej przechodzę drugą ciążę
w pierwszej zajadałam się słodyczami i lodami,ogórków kiszonych za to nie mogłam tknąć, bo na sam zapach wymiotowałam, i wyszedł chłopak:)) a teraz nie, w zasadzie nie mam apetytu na jakieś specyficzne rzeczy, ale bardziej na kwaśne, i myślę że będzie dziewczyna :))
 
Ja w pierwszej ciąży nie tknęłam słodyczy i placków, nawet soki owocowe były dla mnie za słodkie, więc ze słodkiego jadłam tylko owoce, w ogóle nie piłam kawy, zachcianek żadnych nie miałam, nawet nie wiem co to jest :-D, no i wyszedł chłopiec. Teraz na słodkie czasem się skuszę, kawka jedna dziennie musi być, zachcianek też nie mam, normalne zachowanie, że jak zobaczyłam na rynku dorodne truskawki, to się skusiłam (swoją drogę, przepyszne słodziutkie teraz są, cała trójka się zajadała :-)). A kto takimi smakami rządzi okaże się może na przełomie września - października.
 
no to chyba jest kolejny chłopczyk na lutówkach :) dzidziuch chował jak mógł to co ma między nogami, na koniec trochę się odsłonił i lekarz mi powiedział: "według mnie to jest chłopczyk".

no i w sumie odetchnęłam, że nie będę musiała zmuszać dziewczynki do noszenia czapki z koparką, bodziaków w samochody itd., bo jakoś tak same chłopięce ciuszki mi w ręce wpadały do tej pory ;)
 
no to chyba jest kolejny chłopczyk na lutówkach :) dzidziuch chował jak mógł to co ma między nogami, na koniec trochę się odsłonił i lekarz mi powiedział: "według mnie to jest chłopczyk".

no i w sumie odetchnęłam, że nie będę musiała zmuszać dziewczynki do noszenia czapki z koparką, bodziaków w samochody itd., bo jakoś tak same chłopięce ciuszki mi w ręce wpadały do tej pory ;)

Gratulacje!!! Jakieś dziwne fluidy na tym lutym-same chłopaki :)))))))))))))
 
Tab gratulacje z powodu chłopaka :-):blink: kolejny rycerz na naszym wątku :tak:
A dziewczynka to i mnie się ostatnio marzy - im więcej jest tu chłopców tym bardziej chciałabym mieć chociaż jedną dziewczynkę- na szczęście jest 50% szans hehe:rofl2::-D
 
reklama
Do góry