reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

Wielkie dzięki za wskazówki dotyczące suwaczka..
U Nas jutro ważny dzień może uda się zobaczyć płeć dzidzi.
Troszkę się martwię bo piszecie że czujecie już ruchy i to dość dobrze..
Ja albo nie wiem że to to..albo nie czuje,bardzo się martwię ale już jutro..

Bułeczka nie martw się że nie czujesz ruchów to zalezy od wielu rzeczy od ułożenia dziecka w brzuszku od figurki itd. Nie martw się bo każda z nas ma inny organizm i każda z nas czuje to inaczej jedna mocniej jedna słabiej niektóre wcale. tak jest i musisz cierpliwie czekać;D
 
reklama
Dzięki Wam za wszystko!!jutro mam nadzieję bardziej się uspokoić mam USG
a tak w ogóle to po mojej porannej panice postanowiłam odpocząć i jakoś tak się dzieciątko ukokosiło,że wypchnęło mi jedną połowę brzuchola.Jak już będę po to od razu napiszę.i w końcu może okaże się czy Elenka Czy Hubert?
 
A ja wlasnie wczoraj mialam usg i z mężem widzielismy malego siusiaczka hehe no i juz nic innego byc nie moze jak Jakub Michał
 
dziewczynki gratuluje tych siusiaczkow:-), ciekawe gdzie te dziewuszki:szok:?????, moze u mnie:-D.
Moze zrobimy jakas liste kto juz wie, bo ja sie gubie.... ile chlopcow juz jest i ile jeszcze szans na dziewuszki...;-)
 
reklama
Do góry