reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

reklama
Oj ja już nie wiem, jeśli chodzi o wybór płci. Na szczęście ja nie wybieram, chce aby było zdrowiutkie!! I szybko wyskoczyło:)
Ale powiem wam, że czuje chłopaka jak nic pod serduszkiem.. nie wiem, intuicja tylko. Za 3 tygodnie sie dowiem.. jeszcze tylko miesiąc...!!!
 
Witam! Pozwolicie że się wtrącę. Ze mną było tak: obudziłam się kiedyś rano (to było gdzieś około 10-go tygodnia) z takim przeczuciem, że mój dzidziuś to chłopiec. Nie zastanawiałam się nad tym wcześniej, bo było nam obojętne czy będzie chłopczyk czy dziewczynka, najważniejsze żeby było zdrowe. I naprawdę nie wiem skąd taka myśl, ale byłam pewna, że będziemy mieli synka. No i na kolejnych wizytach lekarz potwierdza- będzie chłopczyk.
Teraz mój mąż dopytuje się, czy mam jakieś przeczucia odnośnie terminu porodu, bo nie wie dokładnie od kiedy ma brać urlop:-D.
 
Hmm Witam jestem tu nowa ale od kilku dni czytam Wasze posty.
To moja pierwsza Dzidzia przeczuć raczej brak...jak byłam na usg w 12 tyg to Pan gin.wypatrzył małego siusiaka,powiedział żeby się jeszcze nie sugerować...ale.. we wtorek idę na usg i może więcej się okaże ..
 
Moj dzidziuś juz sie bardzo wierci...
ale nie wiem co będzie... Biorąc pod uwagę ze ciąża jest zupełnie bez objawowa
i wierząc ze dziewczynka odbiera urodę...
(bo jednak moja mama mówiła ze przy mnie zbrzydła) to chyba jednak chłopak.
a ja się nie zmieniłam i nawet myślę ze ciąża bardzo mi służy... mam teraz ładną skórę,
żadnych pryszczy ...jedynie jak ostatnio sie zdenerwowałam ,popłakałam
to od tego wyskoczyły mi krwinki na powiekach i wypieki na twarzy..
na szczęście na drugi dzień nie było śladu...
Chińska tabelka wskazała dziewczynkę i potwierdziła pleć Dorianka...
i w co tu wierzyć?
Sama intuicja wskazuje bardziej na chłopca.. Ja tez chciałabym chłopca
bo dziewczynki sie trochę boje..
jak se poradzę ?i czy sie będę z nią dogadywać w przyszłości..?
Nie dogaduje sie z kobietami w mojej rodzinie.. są takie stereotypowe..
bez wyobraźni... egocentryczne..
Mam nadzieje ze moja córeczka choć trochę będzie podobna do mnie .

jutro idę na USG ...zobaczymy
 
nixie ale monolog, ja bym Ci zyczyła dziewczynki :tak: i na pewno będzie wspaniała, moja mama jest moja najlepsza przyjaciółka i fantastycznie zawsze spędzamy razem czas, nie sugeruj się rodziną, będzie dobrze :-)
 
Wielkie dzięki za wskazówki dotyczące suwaczka..
U Nas jutro ważny dzień może uda się zobaczyć płeć dzidzi.
Troszkę się martwię bo piszecie że czujecie już ruchy i to dość dobrze..
Ja albo nie wiem że to to..albo nie czuje,bardzo się martwię ale już jutro..
 
Bułeczka, nie martw się, odczuwalność ruchów dziecka jest inna u każdej ciężarnej, później zdarza się to u osób rodzacych po raz pierwszy i tych z większą wagą
także uszy do góry, zobaczysz, że niedługo poczujesz :))
 
reklama
Dzięki Margoz!!
ciężko samej sobie wytłumaczyć że jest ok.
Po to pewnie są takie fora dla ciężarnych.
jeszcze raz wielki dzięki za wsparcie
 
Do góry