reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

Mam pierwszego syna, oczywiście teraz chciałam córkę, no ale chłopczyka mam w brzuszku :)))
Dobra strona tego, ze Olaf będzie pewnie bardziej zadowolony z towarzystwa brata niż siostry...tym bardziej, że różnicy tylko w wieku będzie 14 miesięcy.

Ty znasz już płeć swojegi dziecka? kiedy Ci lekarz powiedział? jesteś pewna że się nie pomylił?
 
reklama
DZIUBASEK dość szybko płeć dziecka poznałaś. Ja mam marzenie mieć synka, ale co się ulęgnie to będzie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
odnosnie tego podawania płci to jeszcze różnie może być :) wiec nie ma co sie nastawiać tak na 100% bo moje 2 koleżanki ze studiów własnie były ok. 12 tyg ciąży i im lekarze stwierdzili chłopaka no wiec one powiedziały swoim chłopakom, że synkowie bedą a na kolejnych USG już pisiorka nie było... wiec wychodziła babka i jaeden z tych facetów autentycznie sie wkurzył, że miał być chłop a teraz ona mu mówi, że bedzie baba jak on już wszystkim kolegom sie pochwaliż, że syna spłodził... hehehe dla mnie dizecko to dzicko i kocha sie nie za płec, ale za to, że jest... wiadomo, że ma sie jakieś oczekiwania czy marzenia, ale lepiej sie tak nie nastawiac bo może być rozczarowanie... u mojej innej koleżanki lekarz mówil nowu, że będzie babeczka i oni w to wierzyli i mówili, że córa bedzie, aż dopiero na ostatnim USG przed porodem lekarz sie dopatrzył, że tam jednak coś dynda między nóżkami i okazało sie, że synuś sie urodził... wiec trzeba do tego pierwszego USG podejść z dużym dystansem bo jeszcze róznie może być, dopiero po połowie gdzieś po 20 tygodniu płeć ujrzana przy badaniu USG jest bardziej prawdopodobna... :) ja jescze nie wiem kto tam u mnie mieszka, chciałabym chłopca bo dziewczynke już mam i mąż też marzy o synku, ale jak będzie córeczka to nic sie nie dzieje bo już kochamy tego ludzika niezaleznie od płci... :) wiec póki co nie nakręcajmy sie dziewczynki bo jeszcze róznie może być :)
 
U mnie niestety pojawiło się nadmierne owłosienie. Po konsultacji z lekarzem dowiedzialam się że przyczyna moze byc mieszkający w moim brzuszku synek ktoremu tworza sie wlasnie narzady plciowe i moj organizm wydala nadmiar testosteronu wlasnie w ten sposob. Na razie podkreślil mi ze pleć jest tylko na 60% pewna wiec mam sie do konca nie nastawiac. Ale poki co rozwial moje obawy co do tych wloskow.
 
ja od samego początku już mówiłam o dziewczynce, moja mama nawet ostatanio mi powiedziała ( ona z tych zabobonnych), że urode mi zabrała i będzie wnusia, ale pani doktor na 80 procent powiedziała, że chłopak będzie :-) jakoś sie nie mogę przyzwyczaić, bo tak na dziewczynkę się nastawiłam, gdzieś po cichu jeszcze liczę że się pani doktor pomyliła, ale z drugiej strony...w rodzinie TŻta póki co będzie jedynym chłopakiem- rodzynkiem wiec będzie miał z górki :-)
 
BOBOMAMA myślę, że nie będzie wielkiego rozczarowania. Ja chcę chłopca, ale jak będzie dziewczynka to też super ;) Myślę, że każda z nas ma tak samo ;)
 
Mnie niestety intuicja zawodzi :) Zawsze chciałam mieć córeczkę i kiedy dowiedziałam się, że jestem w pierwszej ciąży nic nie mogło mnie przekonać, że będzie inaczej. Byłam pewna, że będzie dziewczynka. Powiem wam, że nawet byłam troszkę zawiedziona kiedy okazało się, że będzie chłopak. Teraz znowu jestem w ciąży i wole się na nic nie nastawiać. Oczywiście marzy mi się córeczka :), niestety mój ginekolog nie chce podawać płci dziecka dopóki nie będzie całkowicie pewien, więc pewnie sobie jeszcze troszkę poczekam.

Miałam to samo w pierwszej ciąży :))) a teraz znowu synek! choć nie nastawiałam się, ale po cichu prosiłam :))) Jak dla mojego sybka lepiej, że będzie miał brata bo brart to brat :)))

Ty znasz już płeć swojegi dziecka? kiedy Ci lekarz powiedział? jesteś pewna że się nie pomylił?

Poznałam płeć w 14 tyg. Mam zdjęcie!!! Sama jak zobaczyłam na monitorze powiedziałam "Znowu chłopak!" :))) O pomyłce, według mnie, mogę zapomnieć, nie przy tym lekarzu :)))
 
U mnie niestety pojawiło się nadmierne owłosienie. Po konsultacji z lekarzem dowiedzialam się że przyczyna moze byc mieszkający w moim brzuszku synek ktoremu tworza sie wlasnie narzady plciowe i moj organizm wydala nadmiar testosteronu wlasnie w ten sposob. Na razie podkreślil mi ze pleć jest tylko na 60% pewna wiec mam sie do konca nie nastawiac. Ale poki co rozwial moje obawy co do tych wloskow.
Sylvanas, te włosy to nie mają nic wspólnego z chlopakiem, ja przy moim synku włosków na nogach prawie nie miałam, tak wolno rosły, a teraz rosną normalnie.
 
reklama
hmm... tutaj nie chodzi raczej o włoski na nogach zaczely pojawiac takie białe dłuższe włoski na policzkach i piersiach... Załamana jestem normalnie... Ale lekarz powiedzial ze po ciazy to minie i ze to sa raczej obijawy męskiego płodu jaki rozwija sie w moim organizmie.
 
Do góry