reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

W pierwszej ciazy intuicyjnie wiedzialam ze bedzie dziewczynka. Caly czas rozmawialismy tylko o coreczce i tak oto mam urocza pannice w domu.

W tej chwili intuicja milczy. Mam mieszane uczucia raz wydaje sie ze bedzie chlopiec raz ze dziewczynka.

Fajnie by bylo gdyby byl synek do kompletu-marzenie meza. Ja chce tylko zdrowa dzidzie.

a i tak planujemy drugie ( w sumie trzecie )dziecko za rok. Wtedy bede sie martwic o plec maluszka..
 
reklama
Jak jest dobry lekarz i sprzęt, to raczej pomyłki nie będzie. Nie każdy lekarz ma dobre usg i dobre oko. Ja ufam swojej lekarce, poza tym 12cm to już dużo uważam by stwierdzić płeć, no i było wyraźnie widać męskość między nóżkami:-p więc w pomyłkę nie wierzę. Co do płci to mi było obojętne, bo to pierwsze, a nawet wolałam chyba dziewczynkę. Uważam, że dobrze iż możemy teraz szybciej poznać płeć malca i nie widzę w tym nic złego, choć znam osoby co czekają do porodu, na poznanie płci. Ja chciałam wiedzieć by się móc zwracać do niego imieniem, lub np. synku:tak: no i ubranka już mi będzie łatwiej kupować:-)
 
A ja w sumie teraz z biegiem czasu myśle ze co bedzie co bedzie najwazniejsze zeby Moj Skarb byl zdrowy i urodził sie szcześliwe a czy to bedzie Kubuś czy Julka kochać bede tak samo
 
Witam,
a ja wczoraj byłam na usg i pan doktor stwierdził, że na jego oko, to będzie facet :-)
Nawet pokazywał mi jego męskość :):)

Maluszek ma już 8,5 cm, kawał chłopa ;)

Najważniejsze jest to, że póki co, jest wszystko ok i oby tak dalej! :)
 
ja od samego początku miałam przeczucie że będzie chłopak, jak myślałam albo mówiłam o dzidzi to zawsze jak o chłopcu, no i dzisiaj potwierdziło się na usg :) będzie syn !
 
Witajcie lutowe mamy,

U mnie na USG w 12 tygodniu jeszcze nie można było stwierdzić, maleństwo strasznie się wierciło. No i lekarz powiedział, że woli nie prorokować bo to by było wróżenie z fusów.

Mój narzeczony bardzo chce wiedzieć, czy będzie chłopiec czy dziewczynka mimo, że mówi że nie ma żadnych preferencji. Ja zawsze myślałam, że na początek chciałabym chłopca ale chyba jednak marzę o córeczce. W rodzinie jest już chłopiec- siostrzeniec mojego partnera i fajnie byłoby tak do pary w rodzinie. No i imię dla dziewczynki też w sumie wybrane- Nina, czasami myślę już o maleństwie jako o Nince. Według tabelek, o których piszecie wychodzi dziewczynka więc jest szansa:)

Kolejne USG mam za 3 tygodnie, wtedy już będzie 20 tydzień i mam nadzieję że będzie już wszystko widać.
 
reklama
madziadk, super :))
ja mam za 2 tygodnie wizytę i mam nadzieję, że wtedy dzidzia pokaże co ma i zobaczę...........dziewuszkę :)))
 
Do góry