reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć naszego Maleństwa Intuicja a rzeczywistość :)

Mnie z tej starości krwi synek się nie zgadza, a z chińskiego i owszem. Koleżance wychodziła druga córka przy pierwszym synku, który jej sie zgodził z kalendarzem, a urodziła drugiego synka. Mnie też teraz z chińskiego wychodzi córka, wiec pewnie będzie chłopiec, tak dla zrównoważenia statystyk :-)
Aliena dużo racji w tym rozpieszczaniu płci wyczekiwanej, ale tak naprawdę wszystko zależy od rodziców. Wielką sztuką jest kochać wszystkie dzieci tak, aby żadne z nich nie odczuło, ze jest mniej kochane i to jest niezależne od płci. A my się tego musimy nauczyć. Znam małżeństwo, które ma trzech synów i najmłodszą córeczkę z późnego macierzyństwa i tę córeczkę to najbardziej starsi bracia rozpieszczali :-)
Ty Alena po części masz już doświadczenie z dwójką, możesz się z nami podzielić jak to jest. Bo trzeba naprawde wiele starań, żeby to starsze dziecko nie poczulo się jako to drugie, które przestało być najważniejsze i nagle musi zacząć dzielić się miłością rodziców.
 
reklama
Mój K. tez twierdzi, że chłopaczek będzie;-) No zobaczymy, chciałabym wiedzieć, choćby ze względu na kupno ciuszków. Niestety większość jest dla chłopca lub dziewczynki, a ja nie chcę mieć samych neutralnych ciuszków. Póki co mam więcej w kolorze niebieskim, ale wiem, że dziewczynkę spokojnie w ten kolor ubiorę. Korci mnie do kupna różowych ciuchów, no ale jak będzie chłopak... to już mu różowych wdzianek nie ubiorę:-p
 
jeżynka mnie sie zdazyla taka sytuacja....od kolezanki dostalam kilka ubranek po dziewczynce, nie wszystkie byly rozowe, ale byly z jakimis motylkami, kwiatuszkami ... powiedziala ze nawet jak bedzie chlopak to napewno ich uzyje... wiadomo do spania jako pizamka albo po domu jak nie bede miec gosci.... raczej ich nie uzywalam... ale nie wiem jak to sie stalo ze ktoregos dnia ubralam Tymonowi cos z tych rzeczy, akurat moj maz wrocil z pracy a ze ma straszna alergie na rozowy kolor, zrobil mi straszna awanture ze mam natychmiast go przebrac :p :-) hi.. hi... hi... coz faceci maja swoj swiat :p
 
Ja mam 3 synów i córke z pierwszego małżeństwa.Teraz synowie zgodnie twierdza,że bedzie chłopak,a ja z córką chciałybyśmy dziewczynkę.A ja osobiście myślę,że to chłopak:)
 
Claudia, znając mojego K. on tez by mi nie pozwolił ubrać jak coś chłopca w różowe śpiochy. A ja już miałam 2 sny, raz, że urodziłam chłopca - i nawet siusiaka widziałam:-p- a drugi sen, był o tym, że mam synka. Ciekawe czy się sprawdzi.
 
a ja im dłużej jestem w ciązy tym mniej mam przeczucie co do płci... raczej myśle o dzidziusiu jako o płci męskiej, ale nie mam przeczucia, że to chłop będzie, choć marzy mi sie chłop :)
 
JA też wogóle nie mam przeczucia chociaż często mówie na nie jak o płci męskiej, ale jest mi to zupełnie obojętne byle zdrowe było:)
 
Mam pierwszego syna, oczywiście teraz chciałam córkę, no ale chłopczyka mam w brzuszku :)))
Dobra strona tego, ze Olaf będzie pewnie bardziej zadowolony z towarzystwa brata niż siostry...tym bardziej, że różnicy tylko w wieku będzie 14 miesięcy.
 
Ja w sumie bardzo chciałam córcie marzyły mi sie sukienusie kiteczki ale jakos intuicja podpowiadala mi ze bedzie Jakub po badaniu genetycznym na 80% lekarz potwierzil moje przypuszczenia powiedzial ze to synus. Ucieszyłam sie bo i tak najwazniesze zeby dziudzis byl zdrowy ale najzabawniejsze jest to ze na samym poczatku jak tylko dowiedzialam sie o ciazy kupilam niebieskie body i caly czas mowiac o ciazy mowilam Kubus to Kubus tamto i intuicja mnie nie zawiodla
 
reklama
Mnie niestety intuicja zawodzi :) Zawsze chciałam mieć córeczkę i kiedy dowiedziałam się, że jestem w pierwszej ciąży nic nie mogło mnie przekonać, że będzie inaczej. Byłam pewna, że będzie dziewczynka. Powiem wam, że nawet byłam troszkę zawiedziona kiedy okazało się, że będzie chłopak. Teraz znowu jestem w ciąży i wole się na nic nie nastawiać. Oczywiście marzy mi się córeczka :), niestety mój ginekolog nie chce podawać płci dziecka dopóki nie będzie całkowicie pewien, więc pewnie sobie jeszcze troszkę poczekam.
 
Do góry