reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

reklama
a co sądzicie o imieniu Iga, dziś byłam u rodzinki na wyjeździe i oczywiście moja ciotka " a cóż to za imię...brzydkie" miałam wrażenie że mała od środka kopnęła ze złości....
denerwuja mnie takie komentarze chyba jako rodzice mamy prawo wyboru...
 
elunia r. nie chcę takich komentarzy i wszyscy dowiedzą się o imieniu po urodzeniu, są jakieś typy ale sami jeszcze nie zdecydowaliśmy i nie mówię o nich nikomu. Dla mnie nie ma brzydkich imion, tak jak nie ma brzydkich ludzi. Są tylko gusta, na temat których się nie rozmawia:-):-):-).
 
Elunia Iga - sliczne imię :) Ciotką się nie przejmuj, ludzie nie mają taktu, bez kitu, ciekawa jestem jakie ona imiona wybrała dla swoich dzieci i czy tak wszystkim się podobały.

Ja też się denerwuję, bo Tomek teraz w Polsce jest i powiedział wszystkim o naszych propozycjach - Roland/Gaspar i Fiona i zadne się nie podoba, dla dziewczynki to juz załamka, a dla chłopaka gorsze zło - Roland :/ Teraz rozmawiam własnie z mamą na gg i też mi mówi, żebym dała chłopcu Shrek ... ech... masz rację Aga chyba rzeczywiście lepiej nic nie mówić, że ja głupia się nie nauczyłam jak wybierałam imię dla Ingi... :mad:
 
Nathalie ja też teraz mam nauczkę i nie podaję naszych wybranych imion jak się maleństwo urodzi to wtedy po prostu poznają imię dzidziusia:) a twoje imiona które wybraliście z M są bardzo oryginalne i nie pozwól żeby ktokolwiek miał wpływ na wasze decyzje...trzymajmy się tego co raz ustaliłyśmy z naszymi partnerami
 
Mój mleczny brat ma na imię Roland. To bardzo ładne romantyczne imię. Nie dajcie się zwariować. Ja tam dla odmiany się dowiedziałam że sobie wybraliśmy zbyt oklepane imię Julia. Wniosek nasuwa się sam... Nie dogodzisz.
 
A u Nas porozumienie i ustalone zostało Oliwia Matylda(dwa imiona, ja chciałam M a maz O to taki kompromis O M) a chłopak Oliwer i zgoda na pokładzie nastała. Co do głupich komentarzy to chyba nikt nie pobije mojej koleżanki, której reakcje na moje imiona, wtedy jeszcze Matylda i Oskar, pozwolę sobie przytoczyć w dialogu:
Ja-Matylda będzie
Ona-no nie żartujesz
J-poważnie mówie
O-nie no beznadziejne
Ja konsternacja
O- mi to sie kojarzy z taka wielka beka, gruba swinia (i demostracyjnie wydeła policzki, aż jej oczy wylazły na wierzch)
O-a chłopak?
J-Oskar
O-Oskar to takie też głupie, Oskar jak cipa taka, pierdoła.
Ja nie byłam w stanie wydusić słowa ale miałam wizje jak cała swoja mocą chwytam ją za kudły i z 3 piętra wywalam przez balkon.
Mysle że nic dodać nic ując jeśli chodzi o komentarze do imion Naszych pociech. Teraz jak mówię swoje propozycję to mam taka mine że nikt nie ma odwagi na słowo krytyki chyba że tak delikatnie jak to przystoi że np. no ładne, ale ja bym chyba sie nie zdecydowała, ale to Twoj wybór oczywiście.
Tak to możemy rozmawiać :-)
 
reklama
Do góry