reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

reklama
Moi rodzice w żaden sposób nie komentują imienia które wybraliśmy..
Mama powiedziała, że ładne a ojciec chyba jeszcze nie wyszedł z szoku, że to wnusia a nie wnusio:-)
Natomiast teściowa ciągle twierdzi, że jeszcze nam sie na pewno zmieni.. i że takie czy siakie imię jest ładne.. niby dodaje że to nasz wybór (jaka łaskawa nie;-)).. ale jak tylko wracamy do imienia dla młodej to słyszę niby mimochodem jej propozycje (Edytka, Agnieszka są aktualnie na tapecie:-))..

Ja uważam że imię to sprawa tylko i wyłącznie rodziców a jak się komuś nie podoba to już jego problem :-)
 
elza ab- Mój Mąż nie chciał Antoniny, a ja bardzo chciałam Antoninę Marię :-):-) stanęło na Hannie Zofii- Zofia po mojej Babci, która też zmarła wiosną... będzie śmiech jak dziś na połówkowym pokaże się ptaszek ;-);-):-D:-D
 
My również mamy nie lada problem z imionami no i jeszcze nie znamy płci Maleństwa.:-) Jednak jakoś tak na dłużej zatrzymaliśmy się przy Marii i przy Szymonie. Zobaczymy jak to ostatecznie będzie. Pewnie jeszcze wiele razy koncepcja Nam się zmieni.
 
reklama
Do góry