reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć - intuicja....a na imię dostanie....

A u nas dziewczynka: Maja, od naszego miesiąca, oboje urodziliśmy sie w maju, pobraliśmy się w maju i nasz Skarbek został poczęty w maju, więc z imieniem dla dziewczynki nie mamy problemu. Tylko, że ja mam przeczucie, że będzie chłopiec, a z imieniem dla chłopca był problem, bo od miesiąca maj, nic się nie wymyśli, przynajmniej polskiego :) Ale po długich namysłach wybraliśmy imię: Karol.
 
Ostatnia edycja:
reklama
od początku chciałam mieć córeczkę - JAGODĘ, ale moi rodzice, którzy mieszkają w UK ostro zaprotestowali :dry:
moja mama stwierdziła, że nie chce by imię jej wnusi tłumacząc na angielski brzmiało Blueberry :-D
ostatecznie gdy powiedziałam jej ze jeśli nie Jagódka to może ZUZIA, tak jej się spodobało, że sprytnie przekonała wszystkich i od teraz mówimy już o Zuzance a nie o "dzidzi";-)
 
pbg Zuzie to bardzo fajne dziewczynki, w miare grzeczne (szczegolnie niemowlaki :tak:) no i bardzo sprytne
Nasza coreczka druga bedzie sie nazywala Maja ale zaczynam sie bardzo zastanawiac poniewaz te Maje ktore ja znam sa straszneeeeeeee. a moze ja sie tylko tak myle. moze ktoras zna jakas Maje?
 
Ja miałam dać mojej córce Maja na imię, gdyż najbardziej podoba mi się to imię, ale zrezygnowałam, ze względu na to, że teraz wszyscy tak dają :D
 
reklama
Dziewczyny ja tam nie patrze na to czy znam jakąs Maje i jaka jest, bo przecież to bedzie nasze maleństwo i bedzie takie jak je sobie wychowamy, imię tu nie ma nic do rzeczy, czyż nie??
 
Do góry