reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
i ja też się zastanawiam z imieniem... podziwiam osoby, ktore już imię dla Maleństwa mają wybrane:tak: ja się zdecydować nie mogę:no:
 
reklama
a ja już byłam pewna że wybraliśmy imię dla naszej córuni - Nadia, a tu mój wczoraj dzwoni z trasy i mówi mi że może jednak nasz córcia to Lena będzie a nie Nadia,... ehhh już się szykuje niezła zadyma jak wróci. (proponowałam wcześniej to imię a on twierdził że mu się nie podoba a teraz nagle zmiana)
 
Ja też nadal nie wiem :eek:
Eve bo to nie łatwo wybrać imię dla maluszka, tak żeby się rodzicom podobało a w przyszłości dziecko żalu nie miało bo w emocjach rodzice dziecku na imie dali.... np. Mrówka (autentyk z 2011 roku)
 
dokładnie Doe masz rację nie dość że musimy dogodzić sobie to jeszcze tym malutkim istotkom coby do nas żalu nie miały,...tak więc ciężki orzech do zgryzienia mamy a ja mam razy dwa :baffled:
 
No dziękuję bardzo:) u nas też było ciężko z imieniem, mężulek takie wybierał, że głowa boli :p ale Daniel mu przypadł do gustu,osobiście żadnego nie znam co by mi się kojarzyło jakoś dziwnie, więc jest zgoda:) Laurke tak wiec zostawiamy sobie na może kolejne babe:)
 
Ja dla dziewczynki bym miała, ale dla chłopca:baffled: nic mi sie nie podoba. Antoś chyba też już przepadł...
 
reklama
oooo z tymi imionami to jest dopiero problem:tak: my już daliśmy sobie spokój z licytacją na temat imienia, chyba poczekamy aż nasza Mimi przyjdzie na świat - może jakoś sama nam podpowie jakie imię jej się będzie podobało:):):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry