reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
u nas pierwsze ma Nina Aleksandra ;-)
a drugie hmmm teraz na tapecie jest Maya, chyba że normalnie Maja i Pola :-D

obydwa śliczne, u nas Maja odpadała bo kuzynka ma właśnie córcię Maję (do tego jeszcze mam w rodzince Julię, Oliwię, Anastazję, Mikołaja, Kacperka, Jasia, Stasia, w kwietniu zawita nam jeszcze Zosia no i w lipcu nasza Nadia).
Mnie się jeszcze podobało Kaja ale mój jest na nie więc będzie Nadia.
 
reklama
ja to nie wiem jak Wy się tak decydujecie, ja to się chyba nie zdecyduję :D::D aż będę MUSIAŁA, czyli 2 tyg po porodzie..
 
heheh ja tez nie mam pojęcia niby wstępnie wybrane imiona ale jakoś bez przekonania :-( Ann zobaczymy, może jak spojrzymy na nasze córki to samo imię nasunie nam sie na język ;-)
 
Witam,

właśnie wróciłam z USG i jednak kobieca intuicja działa myślałam że będzie córka i tak wyszło cudownie :-D
 
I będzie Daniel, dziś byłam na usg anatomicznym i wyszło w końcu na jaw:) tak się cieszymy!!!!! :D:D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry