reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam a my mamy Daniel i Laura,w czwartek wizyta,wiec może się dowiemy co tam pod serduchem siedzi:)
 
Podobno to kompromis, ale jakoś nie mogę przestać się uśmiechać i czuć, że wygrałam. Maksymilian przepadł, jakoś w niedzielę, a wczoraj mój mąż rozmawiając z kolegą przez telefon powiedział, ze imię już chyba wybrane i wydaje się, że żona ma decydujący głos i będzie Olaf, bo jego rodzicom też się spodobało :-D
 
Olaf - najpoluarniejsze imię dla chłopca w 2012 roku :rofl2:
Mój mąż jest w pół drogi między 30 a 40 więc śmieję się, że "syn starego człowieka" pasuje idealnie :-D
 
sss16 laura - cudne imie dla dziewczynki, takie przyjemne:)
co do olafa to jak jeszcze nie wiedzieliśmy o płci - moja siostra wręcz błagała,żeby ewentualny siostrzeniec miał tak na imię:)a jak się dowiedziała,że będziemy mieć babeczkę - stwierdziła,że swoje dziecko, jak już je będzie miałą w takim razie nazwie olaf- coś w tym imieniu hipnotajzing jest:-D
 
A u nas chyba decyzja podjęta, będzie Ola-Aleksandra. Jeszcze trzeba pomyśleć nad jakimś krótkim imieniem na chrzest, bo Aleksandra jest długie, a nazwisko mamy na 9 liter aż, więc 2 musi być krótkie.
 
u nas pierwsze ma Nina Aleksandra ;-)
a drugie hmmm teraz na tapecie jest Maya, chyba że normalnie Maja i Pola :-D
 
reklama
Z imieniem Nina jest o tyle dobrze, że jest za krótkie żeby je zdrabniać, wiem z doświadczenia :-) Mój ojciec mówi, że podobało mu się Nina, bo jest krótkie i mało kto coś z nim kombinuje 9chociaż za Ninuś mam ochotę zabić). Nasz Olaf miał być ewentualnie Aurelią :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry