reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja słyszałam, że nie ma co za wcześnie iść na 3d, lepiej od około 25tc i później. Choć ja byłam w 21tc i było też ok;-) Choć właśnie najlepiej dzidzie się prezentują ok 25tc.
 
reklama
tygryskowa - moje połówkowe będzie jednocześnie 3 d, a będę gdzies w 21 tc. Z córcią nie pamiętam musiałabym zajrzeć na datę na wydruku jaki to czas był.
 
Eve, u mnie tez będzie połówkowe 20/21tc z usg 3d. Nawet ostatnio lekarka przełączyła mi na chwilę na 3d, ale mała zasłoniła buzię rączką, tak więc jej nie widziałam. Ale ponoć najlepiej się ogląda dzieciaczki na 3d od ok 25tc, tak słyszałam, ale sama miałam wcześniej.
 
tygryskowa - bo mamy identyczny czas ciąży:tak: No zobaczymy jak to będzie, ja mam wizytę 15 marca, a Ty??
 
JA mam 6 marca, tak mi też kazali w szpitalu przyjść, bo mała jest większa od samego początku z usg. Ostatnio miałam termin na 14.07 już wyznaczony. Mam nadzieję, że córa nie urodzi się za duża;-)
 
Sabib nasza 6 letnia corcia ma na imie Maja Julia:) Mowily na nia Majulek lub Majutek i wszystkim sie bardzo podoba:) a mnie szczegolnie taka mieszanka sie podoba bo jest nietyupowa i czasami ludzie w sklepie pytaja jak ma na imie:)?
 
Pola fajnie brzmi, ale Apolonia jakoś strasznie poważnie:) U nas był problem z imieniem dla dziewczynki ale na szczęście będzie chłopiec- Antek:)
 
Agulka - Pola to teraz oddzielne imię więc to byłaby po prostu Pola a nie Apolonia :tak:
 
no jak powiedziałam rodzinie, że będzie Nina, to mój brat pytał jak brzmi pełne imię - Janina? :-D Teraz sami do niej mówimy Janina jak coś przeskrobie :-)
 
reklama
Dokladnie Pola to oddzielne imie. Znajoma mieszkajaca w USA tak wlasnie nazwala swoja coreczke. Takie krotkie, zgrabne i ladne imie. Mi bardzo podoba sie Sarah, ale ze wzgledu na wysokie pozycje tego imienia w rankingach, raczej bym sie na nie nie zdecydowala. Ale u nas problem z glowy. Bedzie syneczek i imie niezmiennie Kilian. Tylko jeszcze nie znalazlam fajnego zdrobnienia. Moze pomozecie?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry