reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć i imiona naszych przyszłych pociech ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi lekarz powiedział, że bankowo będzie córeczka więc będzie albo Nadia albo Kaja.
Gdyby jednak okazało się inaczej Nikodem.
 
reklama
Ja się zastanawiam nad Nadią lub Nikolą ale chyba będzie Nikola bo znajomi mają Nadię. Nie mogę się już doczekać porodu a termin minął 2 dniu temu. :-)
 
cholera a u nas znowu pustka. Miała być Martyna, ale jakoś tak chyba nam nie pasuje... no więc myślimy dalej, może: Laura... ehhh ciężko tak :happy:
 
Mysza Laura bardzo ladne imie. Krotkie, zgrabne, ladnie brzmiace. A moze Pola?
 
zapiszę sobie i poddam ocenie M. Chociaż widzę, że on się nie angażuje jeszcze... ja sobie tak rzucam imionami, a on kiwa głową :-)
 
Pola śliczne sama się nad tym imieniem zastanawiałam no i nad Leną jeszcze no ale mojemu się nie podobały te imiona (dodam że on chciał Konstancję). Ale na szczęście pozostanie Nadia
 
U nas też byłaby Pola ale chyba szykuje się jednak chłopczyk no chyba że niepewność lekarza spowoduje że mu siusiak odpadnie i będzie dziewczynka. Jak się tak następnym razem dzidziol będzie znowu ukrywał to musimy pomyśleć nad jakimś imieniem męskim w końcu bo na razie nie mamy żadnych typów.
 
U nas też byłaby Pola ale chyba szykuje się jednak chłopczyk no chyba że niepewność lekarza spowoduje że mu siusiak odpadnie i będzie dziewczynka. Jak się tak następnym razem dzidziol będzie znowu ukrywał to musimy pomyśleć nad jakimś imieniem męskim w końcu bo na razie nie mamy żadnych typów.


Nie przejmuj się, coś wymyślicie :-)

Ja bardzo chciałam dziewczynkę i do głowy starej kretynce nie przyszło mi że może być chłopczyk, więc wyobraź sobie moje zaskoczenie jak gin oświadczyła mi że nie ma żadnych wątpliwości i będzie syneczek :laugh2::-D
 
reklama
A my sobie posiedzieliśmy trochę pogrzebaliśmy w necie bo nas tak jakoś dzisiaj natchnęło i doszliśmy do wniosku, że jak potwierdzimy chłopca to będzie Emilian :tak::-) obojgu nam się podoba i nie jest zbyt wymyślne, ładnie się zdrabnia i nie jest tak popularne.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry