reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie

Dołączył(a)
10 Maj 2022
Postów
10
Hej. Może ktoś tu miał podobnie I mi coś podpowie. Byłam na wizycie u ginekologa 3 stycznia I to był 10 dzień cyklu. Na usg był widoczny pęcherzyk z prawej strony, na kolejnej wizycie byłam 9 stycznia to był 16 dzień cyklu i pęcherzyk pękł. Przez wszystkie te dni czułam dość mocne kłucie z prawej strony. 15 dnia cyklu pojawiło się u mnie plamienie i trwa do dzis (20 dzień cyklu) i wciąż odczuwam lekkie kłucie Co jakiś czas. Co to moze znaczyć?
Kolejna wizyte mam dopiero za tydzień i się stresuje.
Temperatura z dzisiaj 1.5 godziny po wstaniu 37.3.
Z góry dziękuję za odpowiedź. :)
 
reklama
Jeżeli współżyłas w dni płodne zawsze jest szansa na ciąże (bo przypuszczam na tym Ci zależy) najlepiej skontaktować się z lekarzem w sprawie plamien i zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki :)
 
Jeżeli współżyłas w dni płodne zawsze jest szansa na ciąże (bo przypuszczam na tym Ci zależy) najlepiej skontaktować się z lekarzem w sprawie plamien i zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki :)
Taak, no właśnie staramy się od 1.5 roku i nigdy nie miałam wlasnie takiego plamienia od momentu pęknięcia pecherzyka. Zazwyczaj się zdarzało ok. tygodnia przed spodziewana miesiączką.
 
Taak, no właśnie staramy się od 1.5 roku i nigdy nie miałam wlasnie takiego plamienia od momentu pęknięcia pecherzyka. Zazwyczaj się zdarzało ok. tygodnia przed spodziewana miesiączką.
Możesz plamić w okolicach owulacji i jest to zjawisko naturalne.Jeśli jednak plamienia nie ustąpią zapisz się do lekarza.
Jeśli @ nie przyjdzie zrób test. Jednak tego plamienia nie łączyła bym z ciążą.
 
Do góry