reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie 7tydzien

Imagine.M

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2018
Postów
56
Cześć dziewczyny
Kurcze mam problem dzisiaj po współżyciu po paru godzinach zauważyłam krew na majtkach. Ale już nie wystąpiła, jak narazie.
Czy któraś z was tez tak miała?
troche się obawiam, ze coś jest nie tak. Jutro jadę zrobić betę czy wszystko ok i na czwartek jestem umówiona do lekarza.
Nie wiem czy do tego czasu normalnie nie zwariuje
 
reklama
Rozwiązanie
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale powiem jak bylo u mnie...
6tyg ciazy i uprawialismy seks i poronilam. W drugiej ciazy od razu jak zrobilam test zaprzestalismy stosunku do konca ciąży, bo tak sie balismy, ze to moze przez to....
u mnie plamienie wystąpiło w 7 tyg. okazało się że odkleja mi sie kosmówka, musiałam leżeć później dostałam duphaston, i się wchłonęło po miesiącu ładnie. Ale nie zawsze to jest oznaka czegoś złego, czasem to po prostu pęknięte naczynko, ważne czy mocno krwawisz i czy krew jest świeża czy brunatna
 
reklama
Na razie wszystko ustalo, i nic się nie dzieje.
Dzisiaj zrobiłam betę i powtórzę w środę przed lekarzem.
Trochę się boje, ale nic nie poradzę będzie co będzie
 
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale powiem jak bylo u mnie...
6tyg ciazy i uprawialismy seks i poronilam. W drugiej ciazy od razu jak zrobilam test zaprzestalismy stosunku do konca ciąży, bo tak sie balismy, ze to moze przez to....
 
Rozwiązanie
Do góry