reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienia w 5 tygodniu.

19kamila96

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Maj 2022
Postów
155
Cześć... Dziś kończę 5 tydzień ciąży. I rano wstałam zauważyłam przy podcieraniu plamienie. Bardzo się zmartwiłam... Ostatni raz robiłam betę tydzień temu w środę. Miałam ją 1600 mlU/ml. Rosła prawidłowo.
Plamienie utrzymuje się. Tzn raz jest a raz go nie ma. I tylko przy podcieraniu nie widać go na majtkach.
Od początku biorę duhapston.
Dziś mam lekarza ale do tego czasu zwariuje 😭😭 bardzo martwię się że to coś złego 😭
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie martw się, dobrze, ze dzisiaj masz lekarza to Ci wszystko sprawdzi. U mnie kiedyś takie plamienie oznaczało krwiaka, musiałam dużo odpoczywać i krwiak się wchłonął.
 
Ale po co nam zdjęcie papieru? Masz wizytę dzisiaj to lekarz Ci powie czy to coś niepokojącego. Może to być wszystko. Krwiak,początek poronienia, nadżerka i inne.
 
Nie martw się, dobrze, ze dzisiaj masz lekarza to Ci wszystko sprawdzi. U mnie kiedyś takie plamienie oznaczało krwiaka, musiałam dużo odpoczywać i krwiak się wchłonął.
Mnie to martwi bo do tej pory było dobrze, nie miałam jakiś silnych bóli żebym brała tabletkę przeciwbólową. Miałam dobry śluz, dziś po nocy taki się pojawił...
 
Mnie to martwi bo do tej pory było dobrze, nie miałam jakiś silnych bóli żebym brała tabletkę przeciwbólową. Miałam dobry śluz, dziś po nocy taki się pojawił...
Wygląda na brązowe, może jakaś stara krew. Czy współżyłaś? Może to jakieś otarcie po stosunku?
Dobrze, że ten lekarz dzisiaj. Odpoczywaj dużo. Daj znać co tam po wizycie. Na którą masz?
 
Bylo widać, że jest dodane zdjęcie, nikt Ci nie kazał go otwierać. Po to jest forum i opcja dodawania zdjęć. Dziewczyna się martwi.

Pozdrawiam.
Temat takich zdjęć był nie raz wałkowany. Nawet wypowiadała się moderatorka Ania,że naprawdę nie ma potrzeby aby takie zdjęcia były dodawane. Dla niektórych to obrzydliwe i nie życzą sobie oglądać czyichś wydzielin. Od tego jest ginekolog.
 
Temat takich zdjęć był nie raz wałkowany. Nawet wypowiadała się moderatorka Ania,że naprawdę nie ma potrzeby aby takie zdjęcia były dodawane. Dla niektórych to obrzydliwe i nie życzą sobie oglądać czyichś wydzielin. Od tego jest ginekolog.
Ale jak sobie nie życzą to niech nie włączają :)
Dodała je jako załącznik do posta, żeby je wyświetlić w pełnej krasie trzeba je specjalnie włączyć. Jakby wkleiła w post to by się go nie dało przeoczyć.
Jestem na forum od kilku miesięcy i niestety nie natknęłam się na wypowiedź @aniaslu odnośnie takich zdjęć. Może autorka też nie :)
 
reklama
Nie na brązowe, może jakaś stara krew. Czy współżyłaś? Może to jakieś otarcie po stosunku?
Dobrze, że ten lekarz dzisiaj. Odpoczywaj dużo. Daj znać co tam po wizycie. Na którą masz?

Wygląda na brązowe, może jakaś stara krew. Czy współżyłaś? Może to jakieś otarcie po stosunku?
Dobrze, że ten lekarz dzisiaj. Odpoczywaj dużo. Daj znać co tam po wizycie. Na którą masz?
Nie odbywałam teraz stosunku. Lekarza mam na 16:20. Akurat dziś mam urodziny i dostałam taki prezent 😭 mam nadzieję że to zwykłe plamienie
 
Do góry