reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

reklama
gratulacje dla zdolniaczków!!
Rozi stawia sama parę kroczków, ale jest brdzo ostrożna i woli narazie za rączkę ;D

kilka dni temu mnie rozbroiła w kąpieli. zebrała pianę z wody na rączkę i zaczęła się sama myć, brzuszek, szyjkę, buzialka i nóżki ;D to zupełnie jej właśna inicjatywa :) powtarza codziennie, muszę kliknąć fotkę.
 
wiecie co Daria kurczewkońcu zaczyna smodzielnie sie puszczac i chidzic ale wczoraj Damianem mielismy ztego powodu radoche pozatym smiesnie to wyglada bo ma rece wycogniete do przodu jak lunatyk heheheheh ;D ;D ;D
 
Brawo Darunia :D
A Robert czasami nonstop na nóżkach, a czasami siłą go nie postawi. Jak się uprze, że chce raczkować np po trawce, albo po chodniku albo po jakiejś brudnej podłodze np w przychodni, to nic nie wskóra się. Wygina to swoje ciało, a mi ręce odpadają ::). Ani posadzić ani go wtedy nosić nic się nie zrobi, najlepiej dla świętego spokoju byłoby go póścić. Ale jak ???
 
reklama
Iga zaliczyła dzis dłuższy dystans:
11 samodzielnych kroków :o :o :o i powtórzyła to juz kilka razy

HURa!!!! ale jestem z niej dumna...az mi łzy do oczu napłynęły....bo to pierwsze jej kroki w dorosłość
 
Do góry