reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plac Zabaw

reklama
Gratulacje Igunia :)

Sandrunia mnie ostatnio doprowadzila do lez.
Bawilysmy sie i mowie do nie kochanie daj mi buzi a ona sie nastawila i dala buzi w usteczka, a potem chwycila mnie dwoma raczkami za szyje przyciagnela do siebie i mocno usciskala i wycalowala mnie nawet w glowe ;D

 
martusia_78 pisze:
Gratulacje Igunia :)

Sandrunia mnie ostatnio doprowadzila do lez.
Bawilysmy sie i mowie do nie kochanie daj mi buzi a ona sie nastawila i dala buzi w usteczka, a potem chwycila mnie dwoma raczkami za szyje przyciagnela do siebie i mocno usciskala i wycalowala mnie nawet w glowe ;D
takie chwile są najwspanialsze, najdroższe na swiecie :) nie ma nic cudowniejszego
 
Gratulacje dla Iguni!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Jejku już prawie wszystkie wrzesniaczki drepcą samodzielnie... a własciwie komu jeszcze musimy kibicowac??? Już sie lekko pogubiłam :-[ ;)

Martusiu to musiała być przeurocza scenka.... achhh ::)
 
Gosiczko jak już zdrobił sam kilka kroczków to lada dzień zapomni o raczkowaniu. :) Łukasz tez tak zrobił. Najpierw kilka kroczków i na kolana.... za jakiś czas znowu i znowu.... aż nie złapał pelnej stabilności. Coraz rzadziej wybiera kolana zamiast pionu i to tylko w sytuacji kiedy mu sie strasznie spieszy ::) ;D ;D
 
Tylko ze Kuba od kilku dni wogole przestal sie puszczac i chodzi tylko trzymajac sie np. lawy... a tak to wszedzie na kolankach :p
 
ech przestańcie bo sie porycze ze wzrusznia :( :( :(

kurcze jestem starsznie sentymentalna ....

oczywiście wszystkie zdolniachy całuję mocko :-* :-* :-* :-* :-*
 
reklama
Do góry