reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

Co za wiedźma się powiesiła że tak wieje???:angry::angry::angry:


Cass Ja z Martą się wychowałam koleżaneczki z za sciany:tak::tak: ale później wyprowadziła się na śniadeckich i kontakt był sporadyczny:sorry2:
Ehhh brak słów
A Maja szybko za kumała butle z moim małym męczyłam się 3 miesiace i :no::no::no::no:

Kasiulek moze mała ma sapke?? psikaj jej w nosek wodę morską:tak::tak:

Magda nic nie mów o chorobach bo mnie skręca normalnie ja juz mam dość odkąd mała jest w przedszkolu wszelkie choroby dostajemy gratisowo:crazy:

Kliwia hmmmm to zależy od 50 w zwyż:sorry2: dajesz w kopercie więc nie moze Ci zwrócić uwagi że za mało:rofl2:
 
reklama
czarna dzieki! no tak myslam o 50 :] bo to ich obowiazek a nie usluga moja widzimisiowa haha :-)

my mielismy tydzien przerwy w podawaniu debridatu bo sie termin jego skonczyl, na szczepieniu pediatra dala recepte na wrazie co. i 3 noc z rzedu mala po karmieniu wieczornym urzadzala akcje. wczoraj spala tylko w pionowej pozycji na mnie - ja spalam do 00.00 na siedzaco w lozku oparta o lozeczko! porazka. wiec dzis polecialam i wykupilam debridat. bo nawet na spacerach darla sie kilka razy, ze o budzeniu przez baki nie wspomne.

ciekawe co bedzie po tym opakowaniu leku. :/
 
Kliwia,może mała ma nietolerancję laktozy? Jak chcesz mogę Ci dać delicol, jest drogi a mi została ponad połowa, mogę Ci dać bo nam już sie nie przyda. Nam pomagało bardzo masowanie brzuszka, dostałam instrukcje od Moniki :-) jak chcesz to daj maila to Ci wyślę.
 
cass no nie wiem wlasnie. bo w kupce nie widze zmian.
osttanio miala akcje po mleku ale wtedy nie byla na debridacie. bo jak jest na debridacie to moge jesc wszystko. :szok:
A masowanie nam pomagalao na poczatku. teraz nie trzeba masowac, przynajmniej nie wyczuwalam napiecia na brzuchu. ale spanie tylko w pionowej pozycji wczoraj miala. przynajmniej do 1 bo potem odlozylam do lozeczka jednak, jakos.
Aaaaaaaaaaa i zaczela mega ulewac. nawet godzine po jedzeniu jak chlusnie czasem, az o refluks ja podejrzewac zaczynam. bo wymioty to to nie sa na pewno. Ale ilosci ogromniaste. Marnotrawi jedzonko!

slyszalam o tych kroplach. to bym musiala znowu debridat odstawic by zobaczyc czy one pomogly :szok: a on ma waznosc tylko 6tyg :/
poczekam do konca opakowania chyba...
ps. bylam dzis na buczka pytac o elektroniczna nianie, niestety nie miala kobitka, mowila ze bardzo rzadko miewa. jak juz to monitory oddechu.
Ale licytuje wlasnie na allegro :]


a bylyscie w sklepie odziezowym vintage na przeciw merkurego? dzis szlam z wozkiem i zobaczylam ze powstal, ale nie wiem czy to nowe czy uzywane :>

edit:
wlasnie w necie wyczytalam jak sprawdzic u czlowieka czy ma nietolerancje:
Jeśli po spożyciu produktu zawierającego laktozę, po ok. 30 minutach do 2 godzin wystąpią objawy nudności, skurczów bólowych, wzdęcia oraz biegunka, to prawdopodobnie mamy do czynienia z nietolerancją laktozy. Intensywność objawów może być różna u wielu osób i zależy od ilości skonsumowanej laktozy. Zdolność wchłaniania laktozy przez układ trawienny można sprawdzić w warunkach domowych stosując prosty test: wypij dwie szklanki mleka na czczo i obserwuj czy nie wystąpią symptomy ze strony układu pokarmowego w przeciągu kilku godzin. Następnego dnia, zjedz ok. 50 g żółtego, twardego sera lub wypij dwie szklanki mleka wolnego od laktozy. Jeżeli objawy pojawią się tylko pierwszego dnia, to jest to nietolerancja laktozy. Jeżeli pierwszego i drugiego to mamy do czynienia z alergią na produkty mleczne.

no skoro zuzka ma jazdy tylko jak zjem mleko to chyba ma nietolerancje jednak :szok:
a mowia ze do mleka kobiecego nic nie przechodzi hahahaha jasssne
porazka. :]
 
Ostatnia edycja:
Klowoa ja Delicol dawalam razem z Debridatem, który niby ma ważność 3 tyg. ale dr kazała mi używać dłużej więc jechałam na jednej butli 2 miesiące ;-)
A ten Vintage to używane, fajne kilka rzeczy tam nabyłam, dla dzieciaków również.
 
cass jak mozna z debridatem to super. :) to sie zglosze po te kropelki :*
a na debridacie wyczytalam ze 6tyg od wymieszania z woda :szok:

po debridacie dzis zasnela, ale ja nie moglam, i jak wstala o 1 na cycka tak dopiero o 5 ja odlozylam po drugim cxycku. bidulka sie wyginala do tylu i darla sie. do tego mi z banki pociagnela i darla sie jeszcze bardziej :/
ale rano szczesliwa :] tylko ze mna gorzej :szok:

CO do sklepu noo widzialam wlasnie fajne rzeczy z daleka na wystawie, kurdemolek musze sie tam wybrac tylko najpierw wozek komus sprzedac z dzieckiem musze :-D

edit: cass zapomnialam napisac, ze technike masazu brzucha chetnie przyjme, wysylam pw z mailem. Bo nigdy nie wiadomo czy sie nie przyda
 
Ostatnia edycja:
rox mieszkamy na Podlasiu
kliwia mi to wyglada na typowa alergie, odstawilabym (jesli karmisz piersia) wszystko co miala cokolwiek wspolnego z krowa oraz jajka
 
lasencje która ma i chce odsprzedać rowerek dla roczniaka ? ;-) taki wiecie co można pchać a później dzidzioł może pedałować sam ? ;-)


 
reklama
Do góry