reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

reklama
cass sorki, nigdy nie widze na tym forum jak mi ktos pisze.
ja mam wozek jedo bartatina od mamastud, to nie wiem jaki to model 2009 chyba :>

myslicie ze j&j po 2 miesiacach by dopiero uczulil??

czarna od jakis 3tygodni o ma :> myslisz ze woda? moze 'uzdtaniali'? bo mnie tylko ciagnela skora na nogach, pupie i 'schabikach' Tyyyyyyyyy teeaz przypomnialo mi sie ze mialam tez suche placki na tylnych udach pod posladkami :szok: ale smaruje balsamem 2xdziennie i zniknelo jakby...
i co teraz? yyyhy
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny
Ja na szczęście mam spokój (odpukać) z Miłoszem jest grzeczny i odłożony do łóżeczka sam zasypia, co mnie zszokowało i uszczęśliwiło!
Jednak ja od środy leżę w łóżku i kicham, kaszlę i umieram. Nic nie borę bo ciągle przecież karmię... ech...
gdzie ta wiosna...
 
bredzelek, kup sobie *spam*, to syrop dla kobiet w ciąży i karmiących, poza tym na kaszel można Stodal, a na gardło Tantum Verde, na katar Euphorbium albo Nasivin też można. Zresztą jak by Ci mocniej wzięło to nawet niektóre antybiotyki mozna brać, ja brałam bo miałam taką anginę że hej i Majce nic nie było :-)

A tu zdjęcie z chrztu, jest przepiękne :-)
Zobacz załącznik 337380
pencil.png
 
Kliwia, a mogłybyśmy się spotkać bo chciałabym przymierzyć twoje okrycie od gondoli do mojej godnoli, powiem Ci o co chodzi jak się spotkamy :-) np spacer w poniedziałek?
 
Kliwia, a gdzie spacerujecie? Ja mieszkam w centrum na piastów, ale mogę się dokulać dokądkolwiek :-)

Od poniedziałku jestem sama z Majeczką bo małż z Zuzką jedzie do szpitala do Wałcza usunąć migdałka, już mam stresa jak nie wiem. Najbardziej się boję że odeślą ją do domu bo trochę kaszle a czekałyśmy 3 miechy na termin...

Dziewczynki, mam do sprzedania ubranko do chrztu po Majce, jak by ktoś z Waszych znajomych szukał to zapraszam :-) rozmiar 68/74
Zobacz załącznik 337617Zobacz załącznik 337620Zobacz załącznik 337622Zobacz załącznik 337621Zobacz załącznik 337618
 
reklama
cass ja chodze gdzie mnie nogi poniosa :tak:
moze byc na wyspie, bo obie bedziemy miec taka sama droge. ja mieszkam na powstancow przy banku :)

e no chyba kaszelek nie bedzie przeszkadzal przy wycinaniu? ja tam sie nie znam.

ale widzialam nasza pediatre, ale ma przystojnego meza, a jaki samochod :szok: !
 
Do góry