reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

pilskie tegoroczne obecne i przyszłe mamusie:))

kliwia, chyba w galerii kasztanowej na piętrze koło RTV AGD były kiedyś conversy ,
a na doz możesz wybrać, przy zamawianiu jest rozwijana lista aptek w pile w których można odebrać
 
reklama
czyli wHD sa. bo tam tylko taki jeden sklep.
no wwlasnie mam oferte od kolezanki z netu ale mezu musi leciec rozmiar ustalic. :]
 
łeeeeee wyboru tych conversow to zadnego tak na marginesie, ale fajne trampki HD widzialam :-)

moja mała wczoraj 2 miesiace skonczyła :szok:
 
Kilka dni temu M. zauważył że Miłosz ma coś w pachwinie, powiedział że to przepuklina:szok::szok:, ale ja mówię że pewnie wodniaczek jak Nikos miał kiedyś, ale poszliśmy do lekarza i okazało się że to przepuklina. Wyłazi jak Mały się krzyczy i płacze. Teraz jak to wiem, boję się że coś mu się stanie. Z tego co wiem operacja będzie konieczna:-:)no: Idziemy we wtorek do chirurga na konsultacje
 
no stara jak swiat :tak:

Dziewczyny........ polecicie jakiegos fryzjera? :-) takiego ktory ostrzyze zeby sie ukladaly jak nalezy no i zeby doradzil co do fruzyry i nie kosztowal 500za sciecie :>

bredzelek a pachwinowych nie da sie plastrowac jak pepkowej? moze jak jest mala to sie sama zaklajstruje?
 
Brędzelek 3mam mocno kciuki żeby było dobrze i obyło się bez operacji

Kliwia Atelier Fryzjerskie Ewy i Adama Smolarz w Wałczu na ul Dąbrowskiego - jeżdzę tam od wielu lat i jedyne co mogę o nich powiedzieć że w jeszcze mieszkajac w Poznaniu żaden fryzjer nie zajął się tak moimi włoskami :) a jeśli chodzi o ceny - sa świetne !
 
reklama
Ja chodzę do Angelo Rivieri na okólnej do pani Justyny, nigdy nie byłam bardziej zadowolona niż tam. Niestety ceny są wysokie, ale warto
 
Do góry