reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

reklama
Dziewczyny ale ze mnie mamusia.....mojemy dziecku wyszly kolejne 4 ząbki (gorne 3 i 4)...a ja sie nawet nie zorientowalam...dopiero dziś jak juz są na zewnatrz.
Mialam ktoregos dnia taki przeblysk ze moze Maciusiowi kolejne perelki wychodzą bo troszke budzil nam sie w nocy i marudzil...a my zachodzilismy w glowe: CO JEST?
Czarodziejko u mnie to samo.......... Kuba byl ostatnio marudny a mamusia nie zauwazyla ze to z powodu zabkow... Malemu wyszla w koncu druga dolna dwojka - a szykowala sie chyba z 2 m-ce bardzo dlugo nie mogla wyjsc ,wiec zabkow mamy 8 i ida mu czworki gorne ( ma biedny tak spuchniete dziaselka)
 
IWONKO- wiem o czym mowisz..Maciej tez dziąselka jak balony..i do tego takie tkliwe...nie da sie dotknąc....biedulek...smaruj Dentinoxem...polecam
 
Równiez polecam Dentinox... na Kube tylko ten żel działa, a jak mu wychodziła pierwsza czwóreczka to dziąsła miał takie rozpulchnione i bolące , a troche żelu i było widac że ma ulgę. Z kolejnymi czwórkami było już dobrze, praktycznie nie zauważyłam, ze wychodzą.
 
reklama
Potwierdzam, Calgel niewiele pomaga:no:. Wyprobowalam ostatnio na sobie, kiedy szla mi osemka. Ulga tylko na chwilke. Na szczescie u Pauli zabki szly prawie niezauwazalnie.
 
Do góry