reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

reklama
Naprawde:tak: Tak mi opowiadala pediatra- ze jej rekord w karierze to wlasnie 18 miesiecy. Rodzice tego dziecka tez sie martwili, jezdzili po specjalistach, juz mieli przecinac dziaselka, bo ktos stwierdzil, ze same nie wyjda, ale jakis inny lekarz kazal jeszcze poczekac i wlasnie w 18 miesiacu same wyszly:tak:
 
Gwiazdeczko nie martw sie, na pewno ząbki w końcu wyjdą.
Wiesz co ?? Dam Ci tylko jedną radę.
Za wczasu kup sobie na zapas żel na ząbki i coś przeciwbólowego, bo pewnie jak zaczną wychodzić to wszystkie na raz.
Życzę mimo to bezbolesnego ząbkowania Simonkowi.
Pozdrawiam
 
GWIAZDECZKO na pocieszenie im pozniej Simonkowi wyjda zabki tym dluzej bedzie mial te mleczne i tym pozniej beda stale wiec i pozniej zaczna sie psuc;-):tak:
 
Gwiazdeczko ja równiez uważam, że z Simonkowymi ząbkami jest w porządku ... taki ich urok :happy: ... nie martw sie miśka ... a jeśli sie bardzo martwisz, idz porozmawiaj ze stomatologiem :tak:
 
Gwiazdeczko ja to samo słyszałam co pisała Kajenka, że do 18 m-ca powinno dziecko zacząc chodzić i wyjść ząbek, ale jeśłi się martwisz to tak Moniqa Ci radzi mozesz iść do lekarza. Głowa do góry, wszystko na pewno jest ok.
 
Gwiazdeczko ja ostatnio czytałam, że dzieciom którym wychodzą ząbki poźno to mają zdrowsze ząbki, a tym co prędzej to mogą się łatwiej psuć bo miały krótszy czas mineralizaji.... nie chce martwić mam których pociechy miały szybko ząbki, ale tak poprostu czytałam.

A tak swoją drogą w końcu Simonkowi wyjdą ząbki, przecież nie będzie wiecznie szczerbaty :-D
 
reklama
Do góry