reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok...czyli wielkie postępy maluszków

Bo powiem Wam dziewcyny że każde nawet najmniejsze osiągnięcie naszych dzieci jest dla każdej z nas na miarę rekordu Ginesa :tak:... jest ogromnym przeżyciem...
Ja dzisiaj rano oberwowałm jak moja córeczka chodzi sobie w łóżeczku wzdłuż poręczy (jeszcze wczoraj tak nie umiała) i w głowie nie może mi sie pomieścić że jeszcze rok temu o tej porze nie było jej na świecie a dziaiaj robi sie coraz bardziej samodzielna...i naprawdę łezka sie w oku kręci...
 
reklama
Monika3,czuję i myślę często tak samo jak Ty,nowy człowiek to prawdziwy cud,największy jaki jest na Ziemi.:confused::confused::confused:Tak się szybko zmieniają przez ten 1szy rok,że ledwo da się nadążyć,nie ma dnia by się coś nie wydarzyło.I ta ciekawość świata i wielki apetyt na życie:-):-):-)Podziwiam...

A mnie to kompletnie rozwalają kolejne dokonanie mego synka,zwłaszcza,że od poczatku był zakwalifikowany jako dziecko z grupy ryzyka.A tu masz...Też się przemieszcze wzdłuż krawędzi łóżka,nózki się trzęsą jak galaretka;-)ale nic to,aby do przodu.:tak::tak::tak:
 
Oj my matki to chyba wszystkie tak mamy...
Ja dziś gadam sobie w najlepsze przez telefon z mężem i patrze co Kuba robi a ten podczworakował sobie do kanapy, złapał się jej i staje... dla mnie szok, drę się przez słuchawke do męża KUBA STAJE!!! Potem pomyślałam sobie że mogło być mu przykro, kurcze przez jakis tam kurs traci te najfajniejsze mamenty.
 
:tak::tak:Dziewczyny zgadzam sie z wami w 100%:tak::tak::tak:
To wspaniałe że możemy codziennie obserwować osiągnięcia naszych dzieci

Mój Kubuś właśnie czyta gazetkę, przekreca kolejne kartki i coś sobie tłumaczy rozkładając przy tym rączką ( super to wyglada):tak:
 
Dziewczeta jakbyscie czytaly w moich myslach ... mam tak samo jak Wy ... radosc mnie rozpiera z kolejnych osiągniec mojego synalka :tak::-)

Ika Dawidek tez jest zaliczany do grupy dzieci wysokiego ryzyka a tu prosze ... nasze dzieciaczki rozwijają sie w oka mgnieniu :happy2:

Dzisiaj jak wracałam z pracy Dawidek bawił sie przy oknie ... przystanełam na podwórku i patrzyłam jak sie bawi ... jak mnie zobaczył to był koniec ... gdyby mogł to by z szybka wyszedł ... rozpłakał sie okropnie, ze nawet jak juz był u mnie na rekach wtulony to szlochał jeszcze , az sie zaciągał ... moje małe biedactwo :sick:

Odkryliśmy dzisiaj kolejnego zębolka ... prawa górna jedynka ... teraz razem jest sztuk 6 :-)
 
Moniqa ach też bym już chciała usłyszeć słowo "mama" :tak: jak mnei widzi, cieszy się oczywiście, ale zazdroszczę mężusiowi, jak cieszy się na jego widok i do tego krzyczy tata :-)

jejku, a co do ząbków to pamiętam, że się martwiłaś, że Dawidzio nie ma ani jednego, a tu patrz... już jest ich 6! :rofl2: a Oluś zaprzestał na 2 :sorry2:


też bardzo przeżywam każdy krok w rozwoju Olusia. Jaki on jest mądry. Coś się powie to on to rozumie, potrafi przynieś piłkę jak się gada o piłce... itp. oczywiście zdarza się to czasami, dość rzadko ale jakie to jest wzruszające :happy2:
 
Milkshake wlasnie tez sobie tak przedwczoraj myslalam, ze jeszcze nie tak dawno martwilam sie ze Dawid nie ma zebow ;-) ... a Olo to podejzewam ze juz niebawem rozpocznie hurtowa produkcje ... zreszta podobnie jak Dawid ... zeby ida mu jeden za drugim :tak:
 
u nas dwa dolne prawie cale juz wyszly, a lada chwila wyjda dwie gorne jedyneczki (juz widac kreseczki na dziaslach). o dalszych nic mi nie wiadomo, bo mala nienawidzi, jak sie jej w buzie zaglada :baffled:
 
reklama
Do góry