reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

z małym opóźnieniem bo miałam gości...
no ale wklejam zdjęcie z rana... :tak: specjalnie na życzenie bokiem:-D
ale chciałam dodać że jak chce mi się siusiu albo się najem to brzusio jest trochę większy bo dzidzia się wiercii wtedy:-D....
p1070948q.jpg
Piękny masz brzuszek, Ty to nie bedziesz miala chociaz problemow z powrotem do formy :rofl2:. U nas na Sz.Rodz. też jedna dziewczyna ma taki malutki brzuszek, a ma termin na 11 listopada i gdybym nie slyszala tetna jej dzidziusia to bym nie uwiezyla ze tam jest dzieciatko, bo ja to wygladam jak ciezarowka :)
 
reklama
to nie ten wątek, ale jak to możliwe?? to przecież jeśli już masz rozwarcie tzn że szyjka też ci się skróciła co oznacza że powinnaś brać fenoterol lub luteine. Większość z nas które miały jakieś skurcze lub skróconą szyjkę biorą fenoterol, magnez i nospe po pare razy dziennie.

Ja też mam rozwarcie, skróconą szyjkę i również nie mam żadnych leków. Podobno pod koniec ciąży to dobry znak i PODOBNO będzie łatwiej urodzić:)
 
Miło mi to słyszeć bo już po głowie cały czas chodziły mi myśli dlaczego mój lekarz nic mi nie dał z leków, ale teraz jestem spokojna bo powiedział mi to samo co Tobie, że nie ma co tego wstrzymywać bo przy porodzie będzie łatwiej (chyba że przy następnej wizycie się diametralnie zwiększy to wtedy coś mi da).
 
Dziewczyny ale macie fajne sesje:tak:
Wszystkie ciążowe brzuszki śliczne.
To pochwalę się swoim;-)

no więc i ja wstawiam swój brzuszek:-)
34 tydzień

no to i ja wrzuce swoje zdjecie, nie udzielam sie tutaj za czesto ale namietnie Was czytam dziewczyny :))))))))))



34 tydzien , termin na 19 listopada :))))) zapomnialam napisac ehhe

Dziś robone;-).Niestety robione telefonem z super beznadziejnym aparatem:dry:.

000203FB.gif

zero rozstepow, zero cellulitu - JAK TY TO ROBISZ ??? :szok:
liczniusi brzusio, taki ksztaltny ;-)

ps. dziewczyny pisza ze masz nisko brzuszek - to co ja mam powiedziec??

A oto i mój brzuszek z dzisiaj :) rzadko się udzielam na forum ale ostatnio często tutaj zaglądam, 33 tydzień i jak twierdzi mój lekarz moja córeczka bardzo śpieszy się na ten świat....

36 i 5 tc
106 cm
śliczne te wasze brzuszki... większe. mniejsze, niżej, wyżej....:tak:
widoki super poprostu:-D
 
reklama
Do góry