reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
A to mój brzuchalek z 26 dc
 

Załączniki

  • brzuch_26 tyg_04.jpg
    brzuch_26 tyg_04.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 63
Dziewczyny śliczne macie te brzuszki, no i te figurki...Tylko pozazdrościć :cool2:
Ola jaki fajny brzuś, taki zgrabniutki-malutki :-D Przynajmniej w porównaniu do mojego...
Jak się w końcu zbiorę to też zrobię fotkę, bo P wiecznie nie ma czasu(zajęty normalnie jak jakiś biznesmen:sorry2:)
 
Dziewczyny śliczne macie te brzuszki, no i te figurki...Tylko pozazdrościć :cool2:
Ola jaki fajny brzuś, taki zgrabniutki-malutki :-D Przynajmniej w porównaniu do mojego...
Jak się w końcu zbiorę to też zrobię fotkę, bo P wiecznie nie ma czasu(zajęty normalnie jak jakiś biznesmen:sorry2:)

Dzięki.
Hehe własnie na tym zdjęciu wyszedł jakis malutki, na zywo raczej mi mówią, że duży :-)
Ale nie wazne mały czy duży ważne , że jest prawda? :-)

Nie martw się mi też mąż prawie łaskę robi, że zrobi mi zdjęcie.
On kompletnie nie kuma tej naszej fazy :-D
 
przecudne te brzuszki! faktycznie jedne większe, drugie mniejsze, okrągłe, spiczaste, piłeczki i takie rozchodzące się po całości :-) każdy inny!!!!!!
ja mam wrażenie, że mój jest ogromniasty!! a jeszcze niedawno płakałam, że nic po mnie nie widać :-)
 
reklama
Że też wcześniej się nie skapnęłyśmy, że ten brzuchol jakiś taki podwójny gabarytowo :-D
Wiesz, niektóre z nas mają równie duży brzuszek a jednego dzieciaczka noszą.. :rofl2:

Mamulica - powtórzę po raz n'ty - ślicznie, cudownie, przefantastycznie :tak:
No właśnie, nad drugim imieniem musicie popracować... :-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry